Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolat?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja ismerkedtem meg egy férfival (ő 33, én 29) a neten. Megbeszéltük, hogy laza kapcsolatot akarunk.

Taliztunk, szexeltünk, jó volt mindkettőnknek. Minden nap beszéltünk (chat, sms, telefon), heti 2-3x találkozunk. Már a 3. alkalommal itt töltötte az éjszakát, és azóta 7végente itt alszik. Járunk bevásárolni, néha sétálni. Többnyire kézen fogva.

Nekem van egy kislányom, az ő érdekében nem szeretnék komoly kapcsolatot (értsd: összeköltözést), de a "csak szex"-nél talán többet. Nem ismerik egymást a kislánnyal, mert eddig mindig házon kívül volt, mikor randiztunk.

Ő szintén a kislány miatt nem akar komoly kapcsolatot. Ha itt van nálam, természetesen szexelünk, mert mindketten igényeljük, de mással is foglalkozunk: főzés, tv, beszélgetés stb. Nem vagyok szerelmes belé, de rosszul esne, ha szakítanánk.

Kértem, hogy lassan ismerkedjen össze a lányommal, mert nem lesz mindig házon kívül, mikor ő jön, de teljesen elzárkózik ettől, azt mondta ne erőltessem. Pedig nem apát keresek a lányomnak, hanem magamnak egy párt. Nem is függök tőle anyagilag.


Szerintem a laza kapcsolat nem ilyen: abban csak szex van, és ennyi... de ő váltig állítja, hogy csak lazul...

Mi a véleményetek?


2011. nov. 5. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod ő magát veri át. Ha még nem is szerelmes, nemsokára az lesz. Ne erőltesd! Ha eljön az ideje átbukik a saját falán.


Amúgy tök jó felfogásod van! :) Hol ismerkedtetek meg? Melyik oldalon? Honnan jött a laza kapcsolat gondolata?

2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a badoo-n ismerkedtünk meg.

onnan jött a laza kapcsolat "ötlete", h nálam válás van folyamatban...

eléggé megviselt a szakítás, és úgy éreztem, h nem tudok igazán szeretni 1előre úgy egy pasit, ahogy megérdemelné egy kapcsolatban, viszont nekem is vannak bizonyos szükségleteim ;)

2011. nov. 5. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá, megy minden a maga útján, ha felkészült rá, és úgy érzi szeret már annyira, akkor biztos találkozni akar majd a lányoddal. Addig meg csak élvezd a társaságát
2011. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!