Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek azert h eltudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azert h eltudjam felejteni a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve szerelmes vagyok egy fiuba, akivel csak 3 honapig jartam es aztan elhagyott a volt baratnojeert,akivel immar 7 eve egyutt vannak kisebb nagyobb megszakitasokkal!!!de ennek ellenere keresi a tarsasagom, es volt olyan h egy egy estere osszejottunk amikor osszeveszett a baratnojevel,de nemi kapcsolat meg nem volt kozottunk!eloszor azt hittem hogy ez csak egy fellangolas, de tevedtem!!!segitsetek, mit tegyek??
2011. máj. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni? A szép emlékek úgy is megmaradnak nem tudod kitörölni,kidobni a kukába. Ha találsz egy srácot akivel elkezdenéd akkor vágj bele:)
2011. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon faj az amikor esetleg a baratnojevel latom, majd bele őrülök, es egzsyeruen nem tudok massal kapcsolatot kezdeni mert mindig o jar a fejemben
2011. máj. 6. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most 14 vagyok és pár hónapja sikerült csak kiszeretnem életem első szerelméből(Istiből). 7 évig voltam szerelmes belé (igen, azaz 7 éves korom óta), de ő csak pár hónapja és közölte velem, hogy soha többé nem akar beszélni velem, mert ki nem állhat és szerezett is magának egy barátnőt (aki egy tipikus r*banc). Nah én akkor szerettem ki belőle. Nah meg persze közbejátszott az is, hogy beleszerettem egy srácba(Sean-ba), mert mikor Isti miatt sírtam (ami napi min 2 óra volt) ő minidg megvígasztalt, mellettem állt. Persze pár hete Sean bevallotta nekem, hogy meleg. A lényeg, hogy így megint rájöttem egy srácnál, hogy semmi esélyem. (amúgy Sean-nal azóta is jóba vagyunk és ő az egyik legjobb barátom) A lényeg, hogy szerintem úgy lehet kiszeretni valakiből, hogy belátod semm esélyed nála, aztán onnatól kezdve már könnyen beleszeretsz másba. Kitartás! :)
2011. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hogy gonosz is legyek: Vágd fel az ereidet ne magadban bánkódj... a Fer válasz.gondolj másra mint mikor meg hal valaki ne arra gondolj hogy milyen volt ki volt hanem mondjuk hogy mi értelme van a CSIGÁNAK a kis állatkának amivel az istenek elég jól elmulatoztak.........
2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen névvel hogy Sean, csak meleg lehet :D
2011. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!