Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok azért nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azért nem szeretik a csont és bőr fiúkat, mert mellettük túl körvérnek érzik magukat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
én is ezt kérdezgetem tőlük , de csak menekülnek :'(
2011. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nem valami férfias...
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

az a baj hogy szeretik...nézd meg az emós k*csögöket...

mindegyikenek van nője, és némelyiknek nem is rossz söt....

2011. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem. Azért mert mellette én nem érzem magam biztonságban. Az én barátom nem épp csont és bőr, sokkal nagyobb biztonságban érzem magam vele, úgy érzem, hogy meg tud védeni.
2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A csont és bőr könnyebben elmenekül a veszély elől és túléli, míg a nagyobb darab szembeszáll és esetleg meghal.
2011. máj. 7. 20:13
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem.Én azért nem szeretem a csont és bőr fiúkat,mert szerintem nem férfias és számomra abszolút nem vonzó.

19/L

2011. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Igen mert egy pasinak az az ismérve hogy a szarba hagyja a nőjét:D
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

E-e-eee. Nem a csont és bőrt nem meg ahogy másik mondta sok emo ugye. Akkor már inkább biztonság, pár hónapig dolgoztam egy raktárban. Volt ott egy urva vékony srác, meg is lepődtem amikor öltözőben láttam ugye alsóban hogy milyen vékony.


Mert hogy azután volt hogy halottam hogy van bnöje meg. Szóval ez nem számít. Inkább azért nem jön be mert félénk és végül is ö gondolja magát bénának hogy áá vékony vagyok.


Ez meg nem az hogy megérzi a csaj, viszont szorongani fogsz ami meg nem bejövős, legalábbis nem annyira.

2011. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretem, mert nem egészséges benyomást keltenek. Nem bánom ha vékony, de egy kis minimális izom azért legyen...


Férfiak sem a piszkafa csajokat szeretik.

2011. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!