Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van az törvénybe leírva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az törvénybe leírva, hogy a férfinak kell minden esetben felszedni a nőt?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, vagy olvasom itt lányoktól, hogy senkinek sem kellenek, satöbbi. Tehát nem értik, hogy miért nem néz rájuk egy fiú se (amit igazából erős túlzásnak tartok). Igen igaz, hogy férfi dolga egy lányt felcsípni. De azért néha ha látnak egy fiút aki kicsit félénkebb, de látják rajta, hogy tetszenek neki akkor nem léphetnének néha a csajok?

Engem személy szerint nem zavar, van barátnőm csak érdekelne, hogy miért tartják cikinek ha egy lány megy oda a fiúhoz?

Várják magyarul a sült galambot és ha betalál egy félig átsütött galamb akkor nem kell nekik.


2011. máj. 7. 22:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nincs törvénybe írva sehol...de pl én egy olyan lány vagyok, akinél csak annak a férfinak van esélye, aki mer lépni, kezdeményezni... ha valaki egy picit is félénk, visszahúzódó, nekem már esetlennek tűnik és nem tudok rá férfiként nézni...maximum egy "cuki" haver lehet belőle, akit pátyolgatok sajnálatból
2011. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Olyan csajokra gondoltam, akikhez nem mennek oda a csávók és már el vannak keseredve, akkor kicsit kézbe vehetnék az irányítást nem?
2011. máj. 7. 22:27
 3/29 anonim ***** válasza:
Egyik pasimhoz sem mentem oda, de adtam elég jelet, h szabad a közeledés. Ha egy fiút kéretni kell, akkor az papucs. Mit szólnál, ha ezek után a barátnőd megkérné a kezed, mert házasodni akar?
2011. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

első vagyok: az ilyen lányok érthető, hogy még inkább nem mernek kezdeményezni...hiszen mivel soha senki nem megy oda hozzájuk, valószínüleg az önbizalmuk a béka segge alatt van és úgy gondolják, nincs értelme kezdeményezni mert senkinek sem tetszenek


ha van is olyan lány aki szívesen kezdeményez a pasi "helyett" az inkább a vagányabbak közül kerül ki szerintem

2011. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülye felfogás komolyan mondom, igaza van a kérdezőnek, mért ne lehetne kezdeni, nekem mindig volt fiúm, mégis volt h kezdeményeztem, mert megtetszett egy fiú és nem vártam amíg ő lép. És nem lett tragédia, az a baj hogy teszitek a büszkét, közben meg az sem jobb ha oda lép hozzátok egy fiú mondott 2 szót és egyből mentek vele. xd

19/L

2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fiúnak én kezdeményeztem, kedves, udvarias volt, de nem kezdeményezett, mindig nekem kellett, bevallotta, hogy tetszem neki....másnap az egyik barátnőmnek mondta, hogy még sem...Ezek után mit vártok tőlünk?
2011. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Képzeld el azt, hogy egyik pasid se volt meg eddig. Egyedülálló vagy még csók se volt. Magyarul k*rvára nincs önbizalmad látszik is rajtad és a fiúkat sem érdekled.

De meglátsz egy fiút aki számodra helyes de ugyanolyan szerencsétlen mint te, a csajok állandóan kikosarazták így már fél és látszik rajta, hogy egyáltalán nem mer odamenni hozzád. Akkor se mennél oda? "Le van szarva ez a pasi én tuti nem megyek oda mert csökönyös vagyok." Aztán pedig egyedül vannak és szomorúak a lányok is. Szerintem ilyen helyzetben már oda mehetne egy lány a fiúhoz.

2011. máj. 7. 22:35
 8/29 anonim ***** válasza:

Kérlek tisztelettel, ez egyik törvényben sincs leírva. Nyilván helyzetfüggőek az ilyen dolgok. Én sem vagyok nyomulós srác, sőt. Inkább szolidnak, félénkebbnek tartom magam. A barátnőm is ugyanilyen volt, de ha most azt vártam volna, hogy ő kezdeményezzen, akkor nem jövünk össze soha... Egyébként is igen, ez a férfi dolga, én is megtettem, nem is bántam meg.

Ismerek olyan lányokat, akik igenis kezdeményező típusúak, ezek szerint viszont te nem nagyon ismersz ilyen hölgyeket. Tegyük fel, ha már fennáll vagy legalábbis sejteni lehet a kölcsönös szimpátiát, és egyik fél sem lép a kezdeményezés mezejére, akkor ez valóban a sültgalamb-effektus, találóan fogalmaztál. Az ilyen embereket valóban csak sajnálni lehet. Nem lépnek, mert gyávák, lusták, bátortalanok vagy félénkek.

Ha a lány kezdeményez, az elmúlt évszázadokban ez abszurd volt, és még ma is erősen ragaszkodnak ehhez a szokáshoz. Véleményem szerint azonban akadhatnak kivételek (ha nem is sok), melyek pozitívak. Törvény nem tiltja, a lány is odamehet a fiúhoz, de ezt csak akkor tegye, ha már minden kötél szakad, és nem nagyon van más lehetőség kilátásban. De alapvetően kezdeményezzen a férfi - ha lehet, akkor mindííg, minden körülmények között.

A legjobbakat!

2011. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

22:33 ez egy eset. Akkor mondok jobbat. Mosolygott rám egy csaj harapdálta a száját és a nyakát fogdosta, egyértelmű volt, odamentem. Eltöltöttünk egy szép délutánt ő is és én is jó napot zártunk ez 100%. Két nappal rá próbáltam hívni, sms-t küldtem erre válaszba annyit kaptam, hogy kopjak le.

Mit vártok tőlünk csajok?

Nem minden csajra gondolok csak akik ilyenek.

2011. máj. 7. 22:39
 10/29 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok: én nem büszkeségből vagy csökönyösségből nem tennék ilyet, hanem azért, mert egyszerűen csak a határozott, férfias férfiak tudnak bármit is megmozdítani bennem... akihez nekem kell odamenni, azt már nem érzem férfinak magam mellett és nem érdekelne, nem tetszene, még akkor sem, ha esetleg messziről, látásból tetszett...de máris kiábrándulok, ha csak kinézetre tetszik, de viselkedésre nem


beleképzeltem magam abba a helyzetbe is, amit leírtál, kérdező... ha már nagyon rászorulnék, bizonyára odamennék... de kb úgy érezném magam, mint a hajléktalan, aki kukázásra kényszerül mert éhes...éshát ez nem lehet kellemes érzés a pasinak sem, ha levágja, hogy csak ráfanyalodtam

2011. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!