Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magcsalásnak mi számít? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magcsalásnak mi számít? Ha lefekszünk valakivel és elélvez vagy ha beleszeretünk valaki másba?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezen én is sokat gondolkodtam és végülis arra jutottam, hogy alap értelemben az számit megcsalásnak ha lefekszünk mással, de ha mást szeretünk miközben valakivel járunk de nem fekszünk le azzal akit valojában szeretünk akkor végülis az nem megcsalás.

de én inkább ugy érzem hogy sokkal kevésbé esne rosszul ha az akivel járok lefeküdne mással, mint az hogy velem jár de közben másba szerelmes, főleg ha szerelmes vagyok belé és azt hiszem hogy ő az igazi közben pedig kiderül hogy ő mást szeret és minvégig mialatt velem járt mást szeretett, ennél nincs szarabb.

2008. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a csók, pl. egy discóban kicsit ittasan vagy a tapi, meg ha esetleg benyúl a ruha alá,pl. bugyiba, de nem ujjazza meg a másikat, csak érintés?
2008. febr. 15. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szeritnem az is megcsalás. nem tudom hogy fiu vagy e vagy lány de például gondold el hogy a barátod/ barátnőd csinálja ezeket a dolgokat ittasan egy discoban akkor te mit mondanál hogy megcsalt vagy nem? ha szerinted megcsalt akkor az megcsalás ha nem akkor nem. mindenkinek más a megcsalás valakinek egy csok nemszámit megcsalásnak de ilyenkor az emebrnek el kell gondolkodnia azon hogy ha a barátnőm csokolozna mással akkor azt megcsalásnak e tekinteném, ha igen akkor nyilván én nem csokolozok mással.
2008. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon megalazo az ha az embert megcsaljak - engem megcsaltak.

Minden oda szamit ha azt nem azzal tesszuk akivel elunk, akihez tartozunk. Csok, szex kulonosen ha beleszeretunk valaki masba es kozben atverjuk azt aki csupancsak az egesz eletet bizta rank.

2008. febr. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit engedj meg magadnak, amit a párodnak is örömmel elnéznél. Ha itt tartunk, menj a pároddal diszkóba, akkor nem fordul elő, hogy más pasi simiz a bugyid alatt. meg gondolj arra, te mit gondolnál, ha ő elmesélné, hogy táncolt egy lánnyal, utána kimentek a sötétbe, simizgette, utáma benyúlt a bugyijába simizni, de nem ujjazta....
2008. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem ember válogatja.Valakinek a csók számít megcsalásnak,valakinek a sex...Valakinek egyik sem.Kinek milyen a felfogása,hozzáállása...Rengeteg féle felfogás van.

Csak azt nem értem hogy miért írtad hogy "...elélvez",miért,ha nem élvez el akkor az nem megcsalás?csak ha elélvez?

2008. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ott kezdődik minden hogy a pasim más csajokkal beszélget és szépen lassan más lelki társat talál magának és ezek után már csak az jön h vele jobban szerete lenni mint velem, de nekem az a megcsalás ha más csajra gondol és más csajjal a akr lenni, az nem megcsalás ha értzelem mentesen kefél egyet, az csak fizikailag megcsalás, de hát nem tom még nem csaltak meg biztos szakitanék vele mert megcsalt , de am sztem ez mindenkinél akkor dől el mikor azt érzni h emgcsalják,
2009. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!