Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerhetném meg őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg őt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác,egy faluban lakunk,de még sosem beszéltünk,néha koncerteken szoktunk összefutni,de akkor is csak köszönünk egymásnak.Mamám szomszédja egyébként,és amiket mesélt róla mamám,egyenesen kezdek belészeretni.Najó,persze nem,de annyira szivesen megismerném őt.Fogalmam sincs,hogy hogyan,mert én magam nagyon ilyen visszahúzódó típus vagyok,és nem merném elhivni őt randira,mégis csak én vagyok a lány,meg lehet,hogy teljesen hülyének nézne -.-:S...de,retenetesen megakarom ismerni,mert egy belső hang azt súgja,hogy annyira összilenénk : S...szerintetek?Meg a telefonszáma...gondolkoztam valami olyan smsen amit ugy küldennék el neki,hogy mintha téves sms lenne,hogy valahogy igy kezdeményezni egy smsezést,de nem tudom:S mondjatok ötleteket...
2011. máj. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
koncerten menj oda hozzá és kezdjetek a zenéről beszélni.
2011. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az még kitudja mikor lesz,következő alkalom ....erre felé kevés a koncert..főleg amin mind ketten is ott lennénk :S
2011. máj. 8. 18:40
 3/3 anonim válasza:
Ha például összefuttok utcán vagy bárhol menny oda hozzá nyugodtan és mond neki milyen rég láttad dicsérd meg pár dolgát :) menni fog :)
2011. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!