Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "párom" részegen kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "párom" részegen kikezdett anyummal, amit csak most tudtam meg. Szakító ok, de anya megkért ne mondjam vissza a barátomnak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyunk együtt, ez 3 hónapja történt. Ekkora fájdalmat még nem okozott senki, egyértelműen szakítok vele, ezt a békát nem nyelem le... Nem merem kimondani mibajom, csak rákérdeztem van-e valami amit nem mondott el stb stb... Nagyon rossz helyzet. Mit tehetnék?
2011. máj. 8. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu.
2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát talán ha csak egyszeri eset volt, meg amúgyis részeg volt, talán megbocsájtható, de csak ha ez az egy eset volt
2011. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezt nem bírom lenyelni, mert akárhányszor elmennénk hozzájuk (a párommal együtt élünk) mindig azon gondolkoznék, hogy most éppen ábrándozik-e anyuról avagy sem... Ezt már nem bírom elviselni. Milyen dolog már ez...? Én 23, ő 33 éves.
2011. máj. 8. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor ne tegy meggondolatlan lepest!Hibazott nagyot ez igaz,de sajnos aki reszeg sok hulyeseget tud elkovetni!Probalj megbocsatani,de csak ha meg szereted!!Mert gondolj bele lehet azt az embert engeded el akit az elet neked rendelt!!
2011. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, imádom... nem bírnám leélni nélküle az életem, de ha vele maradok,akkor ez az egész fel fog őrőlni... :(
2011. máj. 8. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele,nyíltan vázol ,hogy tudsz róla,a megtörténtekről.
2011. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se dobd ezért részeg volt nem tudta mit csinált ..
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De a saját anyámmal....?
2011. máj. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!