Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez véletlen?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú,kb.ugyanúgy öltözködnek,viselkednek. Ugyanazt a zenei stílust hallgatják,ugyanolyan tolltartójuk van,ugyanazt a teát isszák,ugyanazokat veszik észre,ugyanúgy poénkodnak,a mimikájuk egyezik,na mindegy stb.és az egyik felvállalja,hogy tetszem neki,a másik más kétértelműen viselkedik! :/


Annyi hasonlóság van köztük,nem értem,hogy a másik srác miért játssza az agyát?


Elmondom miért mondom,hogy játssza az agyát!Azt mondja,hogy neki a vékony csajok jönnek be,utána meg hogy az olyanok,akin van mit fogni!Odaadja a kabiját,meg mindig megvéd,de nem beszélget velem csak a környezetemben van!Nem néz rám mások előtt hosszan,de ha ketten vagyunk,akkor szemez hosszan meg ilyenek!


A másik fiú mondjuk,aki felvállalja,hogy bejövök neki,kicsit idősebb!:S (3 év)


Szerintetek mi van???Ennyi véletlen nincs,mint amit fent leírtam!Ezekből úgy érzem,hogy mindkettőnek bejövök,mert rengeteg dologban hasonlítanak,csak mégis...Segítsetek!Köszi!


2011. jún. 3. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Versenyt rendeztek, hogy ki tud előbb ugyanazzal a stílussal meghódítani.
2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy tök jó haverok és tudja,hogy tetszel a haverjának és ezért nem is akar tőled semmit.
2011. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
10000% százalék,hogy nem ismeri egymást.Ráadásul az idősebb srácot csak pár hónapja ismertem meg!A fiatalabbat hamarabb!
2011. jún. 3. 21:14
 4/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Min változtatna az, ha beismerné, amit úgyis tudsz?

A tények ugyanazok lennének.

Kérdezd meg tőle, h tetszel e neki:D

2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom most,hogy tényleg tetszem-e neki,csak idegesít,hogy nem tudom!Lehetséges szerinted,hogy nem tetszem neki,ha nagyon hasonló a két srác?
2011. jún. 3. 21:21
 6/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Mellesleg aki vékony, azon lehet, hogy van mit fogni ha nagy a melle.

a "legalább van mit fogni rajta" szöveg sokszor nem a....testesebb...nőkre vonatkozik, hanem azokra, akiknek nem csak csont van a popsijukon, és szép nagy cicijük van:)

2011. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:
A jelekből úgy tűnik, hogy tetszel neki, de nem azért mert hasonlóak. Ha bevallaná neked, akkor mernél kezdeményezni? Szerintem nem tennéd meg....és ezt ő is tudja.
2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De ő elég testes nőket is felhoz példaként,hogy azok szépek(vénuszi szépségre gondolj).Máskor meg hogy egy csaj legyen csak 50kg kb.Na most én egyik se vagyok,hanem a kettő között,átlag.De mindegy.
2011. jún. 3. 21:24
 9/24 A kérdező kommentje:
Hmhmhmhm Rendesfiú,amúgy honnan tudod,hogy nem kezdeményeznék?Leírnád légyszi,hogy mi alapján jöttél rá erre?
2011. jún. 3. 21:25
 10/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nem akarja, hogy tudd, hogy tetszel neki...

Elterelő hadművelet:)

2011. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!