Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha a pasitok veletlen otthon hagyna a telefonjat?

Figyelt kérdés

...amiben egy olyan parbeszedre bukkannatok, amiben egy masik nonek (nem barat, nem rokon, sosem hallottal rola) kuldozget aranyos allatos fotokat, az meg omleng, hogy milyen aranyos, a pasi/kep?

Lebuknek a kemkedessel, de azert megiscsak b@ssza a csorom, hogy mi a francnak kuldozget kepeket annak a luvnyanak!


2011. jún. 1. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velem ilyen nem fordul elő, mert nem használom ki a párom távollétét arra, hogy turkáljak a cuccai között. Ezáltal nem is kell ilyesmi miatt bosszankodnom soha.
2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ez elég ciki.... ha mondod neki akkor lebuknál h kémkedsz és nem bizol benne, ha meg nem szolsz neki akkor tovább folytatja...elég szar ügy.. én azért szová tenném, h mégiscsak tudja h szeretem és h érdekel...
2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miutan o is atnezte mar a laptopomon a netezeses "tortenelmem", nem igazan van lelkiismeret furdalasom. Persze, jobb lenne, ha nem kemkednek, a kivancsisag megis erosebb. Es nem a bizalomrol van szo, nem gondoltam en, hogy barmit is talalni fogok :S
2011. jún. 1. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, várjál.. Most azon vagy kiakadva, hogy kis cuncimókusokat küldözget?? Nem gondolod, hogy egy kicsit hisztis vagy?..
2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogyne, nem a bizalomról van szó. Csak épp unatkoztál, mert már nem egy Mónikasó a tévében gondolom. De legalább illetek egymáshoz, ha ő is kutakodik. Ezesetben ő még idióta is, amiért ilyesmit hagy a telefonjában tudva, hogy te is simán belenézel.
2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ő is kutakodik utánad, akkor miért ne mondhatnád el, hogy te is ezt tetted és találtál valamit?
2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig igen is, a bizalomról van szó. Részéről is. Mit keresgélt a számítógépeden? Kölcsönösen bizalmatlanok és meggondolatlanok vagytok. Szerintem, vállald a rizikót, valld be, mit tettél. Tisztázzátok a kapcsolatotokat. Így nem lesz jó vége. Ha megbeszélitek őszintén, akkor elsimulhat a "probléma".
2011. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat biztos elsimul, ha balhezok. Egyebkent, nem hinnem, hogy hiszti lenne. Nem tudom, melyik no/ferfi nezne joszemmel, ha az elettarsa valaki masnak nyalna a segget. De mindegy, kulonben sem erkolcsi oktatast kertem, es legyenek boldogok, akik nem kutakodnak.

A tobbseg velemenye, hogy tegyem szova, es ezt is fogom tenni. Koszonom a valaszokat, megha a tobbseg velemnynyilvanitason kivul ertelmes valaszt nem is adott.

2011. jún. 1. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az exem olvasott bele a fb-levelezésembe. Félreértett egy 4 éves levelezést. Végül nem lett volna belőle gond, de én nem fogadom el, hogy kémkedik utánam.

Tehát semmit nem talált, de kémkedett és féltékenységi jelenetet rendezett. Végül részben ezért dobtam.

2011. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó, ezaz, balhézz csak pár kiscicán, és kiskutyán. Sőt, dobd is ki a francba, mert hogy a fenébe merészel egyáltalán másokkal is kapcsolatot tartani rajtad kívül??? Ez már több a soknál, hogy rajtad kívül is van élete! Pláne, ha az a "kapcsolat" néhány állatkán alapul!!
2011. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!