Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogy élitek meg ezt, ha kialakul egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csak pénteken, szombaton és vasárnap tudsz találkozni a Szerelmeddel és csak ekkor tudnál szexelni a b.nőddel/barátoddal, de a lánynak épp ekkor van meg a menstruációja, ami azt jelenti, hogy több mint 1 hétig nem tudtok szexelni. Ezt hogyan élitek meg? Azért kérdezem ezt, mert egy nagyon közeli, jó barátnőm el van keseredve, hogy a barátja el fogja őt hagyni lehet, mert nem tudnak napokig szexelni... én mondtam neki, hogy ha a srác tényleg szereti őt, akkor nem fogja elhagyni, inkább megpróbálnak tenni ez ellen, hogy többet tudjanak együtt lenni, nem pedig egyből szakítani kell. Ti hogy gondoljátok ezt?
2011. máj. 9. 15:42
 1/7 anonim válasza:
Nem áltasd magad. Félre fog kúrni.
2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác egy ilyesmi miatt elhagyná - teszem azt, hogy menstruáció alatt nincs szex -, az bizony szomorú. És nem jelent semmi jót.
2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a barátommal már több,mint egy éve élek távkapcsolatban.Minden héten tudunk találkozni,de csak csütörtöktől vasárnapig lehetünk együtt általában.Néha nehéz,de, ha tényleg szeretik egymást működni fog ahogy nálunk is. Amúgy mi akkor is szexelünk,ha épp meg van:D

20/L

2011. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Ezt mire érted pontosan, hogy nem jelent semmi jót? Arra, hogy akkor nem is szereti őt igazán? Vagy mire pontosan? :)
2011. máj. 9. 15:55
 5/7 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Ezt mire érted pontosan, hogy nem jelent semmi jót? Arra, hogy akkor nem is szereti őt igazán? Vagy mire pontosan? :)"


Elképzelted már milyen lesz mikor a "szerelmed" idegen faßokat fog szopni? Utána smárol majd veled azzal a szájjal amibe mások verték a g_ecijüket. Persze te sem vagy rosszabb srác mint a többiek azonban neked nem telik BMW-re.

2011. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk előfordult már ilyen, és a barátom nem akad ki ezen. Persze elég csalódott néha, de általában elintézem máshogy a dolgot.

Sőt, olyan is volt, hogy gyakorlatilag 2 hónapig nem tudtunk szeretkezni, mert problémám volt. Nehezen viselte, ingerültebb volt, de nem hagyott el, nem csalt meg.

2011. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én így vagyok a barátommal a kezdetek óta és nagyon imádjuk egymást immáron több mint 8 hónapja. hét-közbe persze nagyon hiányzunk egymásnak de annál édesebb a találkozás. és a szex is. :)


nem mondom h könnyű de kilehet bírni :)


17/L barátom 18/F

2011. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!