Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az tényleg olyan nagy baj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg olyan nagy baj a fiuknál ha egy lány csendesebb?

Figyelt kérdés

Pár hete szakitott velem egy srác (kb2hónapig jártunk)azt mondta azért mert keveset találkoztunk és ez neki rossz volt és mert csendes vagyok.ez lehet normális indok?

A volt barátnöje viszont pont hogy nagyszájú és rámenősebb, lehet hogy nem erre számitott velem kapcsolatban.De én ugy éreztem hogy nem érzi olyan rosszul magát velem, elég hirtelen szakitott és ez rosszul esett, föleg hogy annyira odáig volt értem,vitt vacsizni, ajándékok meg minden, tudom nem ez számit csak azt hittem h komolyan gondolja.Viszont amikor szakitottunk irtam neki még egy utolso sms-t, de még arra se válaszolt és én nem igy ismertem meg


2009. márc. 10. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
néha igen néha nem. jó ha lehet vele picit nyugisan együtt lenni,nem csak bulizni , de kell az is hogy lehesenn vele pörögni
2009. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy nagyon temperamentumos az még nem olyan baj... de ha kuka egy lány és nem lehet vele beszélgetni és zárkózott az akadálya egy kapcsolat kialakulásának.
2009. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért annyira nem !!:) Csak több idő kell h feloldódjak, vele már egyeltalán nem is voltam ilyen csak a haverjaival, de velük is vagy 2x találkoztam elötte meg csak látásbol ism tem őket.Biztos h más oka volt h igy döntött csak akkor meg miért nem azt mondta...
2009. márc. 10. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizti, hogy nem ezért szakított, az első perctől tudta h milyen lány vagy...az elején se tetszett vóna neki.Sztem komolytalan a csávó és az első adandó alkalommal lecserélt egy másikra.

Én is megismerkedtem egy lánnyal a netten, mikor taliztunk, kiderült, h csendes a lány...többet beszéltem mint Ő. Azt mondta h Őt nem zavarja de engem rettenetesen zavart, és mondtam neki, hogy ez így nem megy és hagyjuk. De ettől függetlenül még beszélünk, nem mint a te barátod.

2009. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van akinek nincs türelme kivárni, míg egy lány feloldódik, mert olyanhoz szokott hozzá, aki nem ilyen.


Nincs ezzel semmi baj, van olyan srác aki az ilyet szereti. Sógorom is ilyen. Csípem a csaját is meg a srácot is.


25/f

2009. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!