Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niky emo girl kérdése:

Lehet ebből még valami? (részletek lent)

Figyelt kérdés
barátommal már lassan 1éve szakitottunk (nem önszántunkbol hanem muszájvolt) róbáltuk mind2en mással de nemjött össze :S én még mindig szeretem meg azt mondja h őis engem.. 100km a távolság azvolt a szakitás fő oka, mióta szakitottunk nemis találkoztunk és őrülten hiányzik azóta is :S lehet rá esély h 1x még lesz ebböl valami? 16/L 16/F
2011. máj. 9. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel a távolság nem lesz kisebb sose.
2011. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a távolság volt az oka és ebben nem lehet változás, akkor nehéz ügy. Inkább nem.
2011. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát végülis tudtunk találkozni csak anyám ráunt h ittaludt mikor jött :S és tulképp miatta van :S de nemtudom.. csak nagyon xar érzés így :S
2011. máj. 9. 17:36
 4/7 A kérdező kommentje:

engem meg nemengedett elmenni olyan messzire :S

de ha mindenigaz közelbe megyek ésakk találkozunk h legalább beszélgessünk mert már azis hiányzik h békésen leüljünk 2esbe és beszéljünk 1jót mint régen o.o

2011. máj. 9. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
ne add fel azért :) minél idősebb vagy annyival nem lesz ez akadályozó tényező. nekem a barátom barcelonai.. a kettő azért nem ugyanaz
2011. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh az ténleg nemsemmi :O gondolom ritkán találkoztok tiis. hát remélem igazad lesz. majd junius közepefelé megyek valamikor szoval majd akkor kiderül milesz. devégülis aki mer az nyer.. vesziteni már nemsokat veszithetek..
2011. máj. 9. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a távolság miatt nagyon nehéz egy kapcsolatot fenntartani, főleg úgy hogy nem tudtok valahol találkozni.

Persze meg lehet oldani de nem olyan könnyű :)

2011. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!