Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér az "elmegy" kategóriába, vagy már inkább "durvának" és betegesnek" nevezhető? (őszinte válaszok kellenek, mert ha durva eset, talán orvoshoz fordulok a problémámmal)

Figyelt kérdés
Srác vagyok, pár hónap múlva 17 éves leszek. Már 3 éve nagyon bejön nekem az egyik tanárnőm, csak hát mint a helyzetből látszik, elég hülye szituáció ez. Asszem ő 44 körüli lehet, bár sztem simán letagadhatna 5-8 évet. A helyzet még rosszabb: a lánya a felettem lévő évfolyamra jár (szal még a saját gyereke is idősebb tőlem :| ). Nehezen tok másra koncentrálni. Hát, gondolom most jönnek az olyan okos válaszok, h eleve veszett ügy, nézzek korombeli csajokat, meg h "Takarodj innen büdös Oidipusz szindrómás hülyegyerek!" Természetesen bejönnek a korombeli lányok, csak vhogy ez a tanárnő nagyon durván jó. Vmikor már várom az érettségi bankettet, hátha vmilyen úton-módon leitathatnám és akkor talán...Vélemények?
2011. máj. 9. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az egyik volt o.társam is összejött a tanárnőnkkel ballagás után...szóval...a remény hal meg utoljára:)
2011. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hat megprobalhatod de szerintem nm normalis :)
2011. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Járj a lányával és közelebb kerülsz Anyucihoz :)
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!