Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek a problémámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a problémámmal, és mennyire befolyásolja az életem?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a fenekem egész területén, (úgy értem, nem csak itt vagy ott, hanem szórtan) kiütések, pattanások jönnek elő néha. Nem túl sok, talán három vagy négy, de engem nagyon zavar. Nem merek miatta bikinit felvenni rövidgatyó nélkül. Mit tehetek ellen? Ez a fiúkat mennyire taszítja? Köszönöm a normál válaszokat. 15L : )
2011. júl. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden fürdés után hintőporozd be. A babáknak sem véletlenül csinálják.
2011. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok. Engem egyáltalán nem taszít, mert nem a rajtad lévő esetleges hibáid miatt szeretnélek, hanem mert esetleg kedves vagy, és aranyos. Egyébbként próbáld valamivel kezelni.
2011. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogyha arra vagy kíváncsi hogy átlagban vonzónak tartanak e igy a fiuk. akk a kis pattanások nem vészesek. persze azért kezeld mert úgy egészséges. de h jó a segged ígyis úgyis bejössz majd a fiuknak
2011. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. A hintőporozás jónak tűnik, köszönöm. És a másik két válasz is köszönöm.
2011. júl. 13. 15:15
 5/12 trollfélysz=D válasza:
neked az acod a segged hején van akk mert mindenkinek a homlokán meg az arcéán jön ki a pattanás O.o
2011. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
fuj én nem tudnák hozzád érni xD
2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hintöporozd hisz a babáknak sem azért porozzák mert pattanásos hisz nekik nem az hanem mert felmarta a pelus.Menj be egy patikába és egy sima rázokeverék pár foritba kerül és mosdás után bekened és le fognak száradni a pattanásaid és nem lesz valoszinüleg sose.Apatikus segit, ne kuruzsolj.Egyébként nem olyan nagy baj ez és nem kellene szégyelned, attol még lehetsz nagyon aranyos csajszi.
2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. :)
2011. júl. 18. 22:27
 9/12 Hantamanó válasza:

útolsó a szívemből szólt .... héé nem te vagy az mutter????

amúgy télleg ne parázz mert ha a segged jó és az alakod is és a személyiséged is akkor valszeg sokan szeretnek és egy igazi szeretőt ez nem tántoríthat el :D

2011. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a muterod vagyok hanem egy srác aki szeretne segiteni egy kiscsajszin aki ok nélkül van elkeseredve.
2011. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!