Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejönnek a lányoknak a visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a lányoknak a visszahúzódóbb pasik? Mármint a kicsit csendesebb, érzékenyebb, művész lelkületű férfiak? 17/F

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves fiú vagyok aki lassan betölti a 18-at és eddig még nem volt párkapcsolatom, 175 cm magas vagyok és elég vékonyka, olyan 55-56 kg.

Öltözködési stílusom fekete ruhadarabokból áll általában.

Csendesebb, olyan visszahúzódóbb típusnak mondanám magam.

Szeretek rajzolni és gitározni. Szóval nem az a baj, hogy túl unalmas lennék.

Csak nem tudok megnyílni úgy igazán senkinek, a barátaim humorosnak tartanak, és sokat szoktunk együtt nevetni.

De lányok társaságában megnémulok.

Kimozdulni inkább csak hétvégente szoktam, hét közben általában itthon ülök.

Nem tudom mit kezdjek ezzel az egész helyzettel, mert lassan betöltöm a 18-at és még sehol semmi :(


Nem vagyok egy gép előtt ülő "kocka" típus, szóval még erre se lehet fogni. Általában alkotok vagy zenét hallgatok. Zenei stílusokban nem vagyok válogatós, én azt mondom, hogy mindent meghallgatok ami igényesebb.


Tudnátok valamilyen tanáccsal segíteni, hogy mi tévő legyek?

(Az, hogy járjak többet társaságba nem old meg semmit, már próbálkoztam vele, de a legtöbb lányt nem nagyon érdeklem sajnos, őket inkább a vasalthajú "fura" korcsok mozgatják meg)


Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!


Üdv!


2011. máj. 10. 01:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nyáron ülj ki egy parkba gitárral. tuti felszedsz egy két jó csajt.
2011. máj. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, de az az igazság hogy nem szeretném magam égetni ilyenekkel :D


Egy kisebb városkában élek ahol nem nagyon fognák fel jó dolognak ha csak úgy kiülnék gitározni a parkba :D

2011. máj. 10. 02:28
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam...szerintem kifejezetten nem tetszik a csajoknak ha vki félénk és visszahúzódó!:S

Meg kell változnod,csak akkor fog változni a visszajelzés is!Az tök mind1 mennyit jársz társaságba,ha nem próbálkozol nyitni a csajok felé!Senkinek sem repült a sült galamb a szájába,én pl kimondottan jóképű gyerek vagyok,de 1pár éve b@szhattam az egészet,mert féltem a nőktől!Igazából csak akkor fogsz rájönni mennyire egyszerű is a csajozás,ha elkezdesz csajokat leszólítani/nyitni!Nincs kudarc akkor sem,ha visszautasít a csaj,nem leszel kevesebb mert nem kellettél neki,de több sem ha felszeded!+Sokan azért nem mernek nőket leszólítani mert fogalmuk sincs mit mondjanak!(példát szándékosan nem írok,ha szükséged megnyitásokra küldj privát mailt)Nem tudhatod mennyire vagy sikeres a nőknél ha nem próbálkozol,tedd fel magadnak a kérdést hány csajnál próbálkoztam az elmúlt pár napban?Ha kevesebb mint 5 akkor ideje elkezdened csajozni!:-)

23F

2011. máj. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan lány akiknek ez bejön, csak lehet eddig nem jó helyen keresgéltél.

Sajnos ismerős a helyzeted csak Én lány vagyok, Nálam is ez volt a probléma régen. Én is kis városban élek és itt is minden fura ami másként történik, főleg, hogy mindenki mindent tud a másikról, jaj ezt nagyon rühellem.

Próbáltam anno a szórakozóhelyeket stb.... de nem jött be, főleg, hogy inkább rock zenét hallgatok, de amúgy minden jöhet ami igényesebb. Csak ne az a tucc tucc zene.

Egyszer fel regisztráltam egy társkeresős oldalra, ott ismerkedtem, barátkoztam, persze volt ott 1 rossz tapasztalat is, de már mindegy is, de végül ott ismertem meg a páromat, akivel már 2 éve vagyok együtt. 19 évesen ismertem meg. Szóval szerintem ez is megér egy próbát.

Sok sikert és kitartást, de az első hiába való próbálkozás után ne add fel!!!!!!


21/L

2011. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a csendes, visszafogott figura, de a gitáros romantikus hős nem, szóval csak normál mértékben.



22/L

2011. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen művészlélek vagyok, gitározok és rajzolok, csak én szociálisabb vagyok, és sokat vagyok a barátaimmal, és igaz van barátom, már fél éve, de még így is keresik a társaságom fiúk. :D (lányvagyok). és amúgy nekem így szimpatikus vagy meg minden, de azért az nagy előny ha nyíltabb vagy meg nem iylen visszahúzódó, mert ez a része nem olyan szimpi. :S szóval ja, szerintem is kezdj el kinyílni a lányok felé is, ne várd hogy ők nyissanak feléd ha Te bevagy zárkózva ;))
2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon rendesek vagytok.


De hát ha az ember csak negatív tapasztalatokkal rendelkezik úgy nehéz megnyílni akárkinek is.

2011. máj. 10. 14:16
 8/23 anonim ***** válasza:

Ne akarj direktben "csajozni", egyszerűen csak beszélgess a lányokkal tét nélkül.

Olyanokkal, akik tetszenek, és olyanokkal is, akik nőként nem vonzanak. Egyelőre ne ez legyen a szempont. Csak beszélgess. Ne latolgass semmit.

Az élet majd magával hozza, hogy mi lesz ezeknek a beszélgetéseknek a kimenetele.

2011. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen ez is jó megoldás le, csak ha véletlenül lányok társaságába keveredek akkor is megnémulok.

Szal nem tudok értelmesen megnyilvánulni.

Ezen csak a pia segít, na akkor aztán le sem lehet lőni, fosom a szót, de hát az se lehet hogy folyton segg részeg legyek, meg amúgy is ki akarna ismerkedni egy részeg sráccal? :D


A másik meg ahogy egy pár hsz-el feljebb is írták, én is inkább rock zenét hallgatok és hát nem túl sok ilyen jellegű szórakozó hely van, koncertekre meg ritkán járok, mert nincs nekem arra pénzem hogy minden hétvégén koncertekre járjak.


Egy másik válaszra: nem vagyok egy "hősszerelmes gitáros" , inkább rock zenét játszom.

2011. máj. 10. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:

A tét nélküli beszélgetésekhez nem kell rock koncertek százaira elmenj. Beszélgess eleinte az osztálytársnőiddel. Őket már három éve ismered, a hibáikat, gyengeségeiket is.

Talán segít abban, hogy előttük ne fagyj le, ha felidézed beszélgetés közben, hogy mondjuk xy leányzó milyen béna volt tesiórán, vagy szünetben másik xy leányzó milyen gyerekesen vihog a barátnőivel.

2011. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!