Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot adjak Neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak Neki?

Figyelt kérdés
Párommal júliusban leszünk 2 évesek, de fogalmam sincs arról, hogy milyen ajándékot adjak Neki. Már mindent megvettem Neki amire szüksége van, de már kifogytam az ötletekből. Valami tippet tudnátok adni? 27 éves, ffi. Csak NORMÁLIS válaszokra vagyok kíváncsi!
2011. máj. 10. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz olyasmivel, amit nem pénzért kell megvenni. Van hobbija? Szeret együtt tölteni veled időt? Vagy azt kedveli inkább, ha beszélgettek? Van valami szívesség tőled, amire nagyon vágyik?

Minden pasi szereti, ha szerelemmel kényeztetik, születésnapra kiváló ajándék, ha veszel egy klassz kis rucit, új melltartót, ilyesmi, és csinálsz neki forró fürdőt rágcsálnivalóval, megmasszírozod, kényezteted, szeretkeztek.

2011. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ne tárgyat adj ajándékba, hanem élményt. Vidd el valahova, manapság tök jó ajándékprogramokat lehet találni a neten. Például rally autó vezetés, ejtőernyőzés ésatöbbi-ésatöbbi. Még jobb ha olyasmit találsz, amit közösen tudtok csinálni, lévén ez azért közös ünnep.
2011. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos elmenni nem tudunk sehova, a sok munkából kifolyólag, délután 6-7 körül ér mindig haza és a szabad napját is oly ritkán tudja kivenni, ami biztos, hogy akkor nem fogja tudni kivenni, így sajnos tárgyi dolgot kell adnom Neki. Az új fehérnemű és szeretkezés biztos meglesz. :)
2011. máj. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!