Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot adjak 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak 5 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Párommal júliusban leszünk 5 éve együtt. Meg szeretném lepni valamivel. Nem szereti a "polcrarakós" dolgokat és az édességet sem. Közös fotóink nem igazán vannak, mert nem szeret fotózkodni.

Ti mit adnátok Neki a helyemben? Én: 26/L Párom: 27/F


Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!


2010. máj. 31. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ékszert javaslok. Nyakláncot vagy karkötőt. ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jól ötlet lenne, ha szeretné az ékszereket. De nem szereti. Tovább nehezedik a helyzetem.
2010. máj. 31. 19:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Plüsst már sokat kapott tőlem.
2010. máj. 31. 19:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kezdésnek lepd meg valami finom vacsival és egy szexi tánccal :) Ha nem szereti a polcrarakós dolgokat, akkor valami olyasmit vegyél, amit tud használni. Sok mindent lehet, Te tudod, mit szeret igazán, vagy mire van szüksége. Pl. én nemrég inget vettem a barátomnak, mert alig van neki, és mostanában szüksége van rá, és nagyon örült neki. Tudom, hogy ez olyan "általános" ajándék, csak azért írtam a példát, mert az én pasim tényleg nagyon örült, azóta kb. mindig azt veszi fel, ha inget kell vennie. :) Mi a hobbija? Esetleg azzal kapcsolatban lehetne valamit, csak így info hiányában nehéz :) És bele lehetne gravírozni/ varrni, hogy milyen alkalomból is kapta. :) Amúgy simán el tudom képzelni, hogy ennyi idő után Te egy gyűrűt fogsz kapni... ;)
2010. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
lehet hogy hlye ötlet de öltözz be nagyon szexinek mondjuk nővér vagy takaritó nőnek és jó bas*dmeg teszeni fog neki hidd el..
2010. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy pl. varrtam már párnát, de jó nagyot, Te tudod, ilyemsihez mit szólna. Esetleg valami kis közös utazással is meglephetnéd, persze ez az anyagiaktól is függ. előző voltam
2010. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bocs, előző előtti :$
2010. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 5 éves bort. Írj mellé egy levelet: - 5 éve hogy ez a bor a palackban áll, 5 éve hogy együtt vagyunk már....

ÜDV23F

2010. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sztem is vmi finom kaja, és valami ruha, vagy parfüm, vagy ilyesmi :)
2010. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat. Gyűrűt már kaptam Tőle :-)


Igazándiból valami különlegesebbre gondoltam. Pólót, inget szoktam Neki "csak úgy" is venni.

Sajnos még nem élünk együtt, így romantikus, vacsis estét sem tudok szervezni. Sajnos nem tudunk talizni az évfordulón. Előtte-utána pedig szerintem nem az igazi a romantikus vacsi.

2010. máj. 31. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!