Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

15 eves, 9.-es, barna haja van, karcsu, vekony, noies alaku, szep a mosolya, gimnaziumba jar.


Hibak:

Szeret alkoholt inni.

Reggel kepes azert elobb felkelni hogy az osztalytarsaival tudjon inni vodka-narancsot iskola elott.

13 evesen reszegen lesz@pta a volt baratjat.

facebook fuggo

minden buliban beszokott rugni


Ui: Bocsi hogy ekezetek nelkul irok, de sajnos nem ismeri fel az os a magyar billenyut.


2011. máj. 10. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, de szerintem tök gáz egy ilyen lány, már ha tényleg igazak ezek a sztorik, és nem csak rosszindulatú pletykák.


13 évesen sz*pás? No comment. Az alkoholizálás se valami szimpatikus.

2011. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát,...reméljük mire idősebb lesz benő a feje lágya.


most biztos nagyon felnőttnek hiszi magát, a tinédzserek sokszor csinálnak hülye dolgokat, még ezeknél súlyosabbakat is...

2011. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mondjuk én 14évesen csókolóztam először nemhogy 13évesen sz*pjak :D Úristen, szerintem akkoriban max fiúzenekarokról ábrándoztunk és sötétedésig csacsogtunk a hintán a játszótéren, kb ennyi.
2011. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy 18 éves korára egy alkoholista, kiégett, hülye pi..a lesz, akibe a férfiak csak belerúgnak majd. Sok boldogságot, jövő reménysége!
2011. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igazak a sztorik, o mondta amikor reszeg volt, ugyan abban a buliban voltunk.
2011. máj. 10. 16:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Tökéletes arra hogy az ember kielégítse benne a nemi vágyait egy jó buli után.


De hosszabb,tartós kapcsolatra alkalmatlan nőstény.


20/F

2011. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

es az gaz, ha szerelmes vagyok egy ilyen lanyba? :S

remelem egyszer meg fog valtozni

2011. máj. 10. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nem az, hogy gáz-e vagy nem gáz, ezt neked kell érezned, hogy ezt mennyire tolerálod. Ha neked belefér, akkor tegyél érte, hogy összejöjjetek. Ezt mi nem tudjuk eldönteni helyetted. Ne azon gondolkozz, hogy mit szól a külvilág.


Mondjuk azt továbbra is fenntartom, hogy szerintem elég gáz dolgokat írtál erről a lányról. Lehet, hogy kinövi, persze nem lehet tudni.

2011. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a csaj - aki gondolom te vagy - a mai degenerált, idióta, elcseszett, felelőtlen tizenévesek mintapéldánya. Semmi érzelmi dolgoz nem írsz, hogy szeretsz új barátokat szerezni, sétálni stb, csak a felszínes külső dolgokat, hogy barna haj (több millió másik embernek ilyen) vékony, karcsú, ami ugyanaz, gimnáziumba jársz (megint csak ki érdekel). Ekkor még csak az üresfejű felszínes jelzőt kapnád meg, de folytatod, hogy szeretsz alkoholt inni, ami nagyon visszataszító és megvetendő szokás mindenkinél, de egy lánynál, aki még csak 15 éves még inkább. Ez sem lenne baj, ha néha-néha megiszol ezt-azt, be folytatod, hogy suli előtt is iszol, meg, hogy minden buliban berúgsz. Nyilván azért írtad, mert büszke vagy rá, pedig szégyelni kéne magad. A faszbuk függőségen már meg sem lepődök. Bizonyára most is előtte ülsz és várod, hogy mikor lájkolják a szánalmas "beb.sztam pénteken" képeide. De a legrosszabb, hogy 13 évesen már f.szt szopsz, ami ráfogsz a piára.

Összefoglalva egy hülye, felszínes, üresfejű, ostoba, részeges ribanc vagy, aki 25 éves korára úgy ki lesz égve, hogy még egy 10 éves börtönbüntetés után szabadult volt rab sem akar majd beakasztani neked. De hát ez a te életed, engem nem érdekel. És még csodálkoztok, hogy k.rvának tartjuk az összes csajt és nem becsüljük meg őket.

2011. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a kérdező fiú, a leírt lány az a szerelme. :)
2011. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!