Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

15 eves, 9.-es, barna haja van, karcsu, vekony, noies alaku, szep a mosolya, gimnaziumba jar.


Hibak:

Szeret alkoholt inni.

Reggel kepes azert elobb felkelni hogy az osztalytarsaival tudjon inni vodka-narancsot iskola elott.

13 evesen reszegen lesz@pta a volt baratjat.

facebook fuggo

minden buliban beszokott rugni


Ui: Bocsi hogy ekezetek nelkul irok, de sajnos nem ismeri fel az os a magyar billenyut.


2011. máj. 10. 16:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, en fiu vagyok, nem tudom mennyire szeret baratkozni, stb...
2011. máj. 10. 16:46
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy setalni csak a varosban szeret, mert faluban lakik es a kozelben van egy szep erdo, de soha nem mozdul ki otthonrol, max a varosba, maskor egesz nap facebookozik
2011. máj. 10. 16:48
 13/15 anonim ***** válasza:
őőőőőőőőőőőőőőő hülye piiiiyyyííicsaa
2011. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hülye kis tinirib.anc, mint manapság egyre több lány sajnos. Remélem annyira elissza az eszét, hogy 20 éves korára egy agysejtje sem marad, habár úgy tűnik már most se sok van. Undorodok az ilyen emberektől.
2011. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmit mert nem ismerem.Meg 13 évesen még fiatal naív volt a jelen a lényeg.Meg az magánügy hogy volt barátjával mit csinált.Bár az elég gáz ha suli előtt iszik.De végülis még a "lázadó" korban van.Majd kinövi.
2011. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!