Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon hagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon hagynátok a párotokat 3 hétre 2 éves kapcsolat után, hogyha egy olyan ajánlatot kapnátok, hogy teljesen ingyen 3 hétre kimehettek külföldre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
nanáááá,2 napos kapcsolat után is otthagynám, 3 hétre ingyé nyaralni? mennék mint a szél
2010. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak otthon hagynám, már otthon is hagytam párszor ilyesmi miatt! :) Ő abszolút megértő volt, én meg boldog! Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, nem vagytok összenőve. Ha igazán szeret, akkor megérti hogy ez neked örömet szerez, és nem hátráltat!
2010. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt már ilyen. Most az, hogy munka vagy baráti társaság, lényegtelen. Legalább ő is kapott egy kis szabadságot!
2010. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem akarja, hogy elmenjek... nagyon féltékeny.. bezzeg semmi oka nincs rá, mert soha nem csalnám meg de ezt nem lépes felfogni. de lehet, hogy ő 3 hét alatt összeszedne valakit.. nagyon kiakadt amikor megmondtam neki, hogy menni akarok.. :SS
2010. szept. 8. 21:47
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Ő is kap egy kis szabit, igaza van az előttem írónak. Ő is kipróbálhatja magát 1-2 másik faszival, és végre nem csak te fogod kefélni. Hagyd csak otthon, de előtte add meg a számát ;)
2010. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
pasi létére nagyon meglepődnék hogyha pasival kavarnaXD am. 17/L vagyok..:D:D
2010. szept. 8. 21:50
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Simán.
2010. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Mármint miért ingyenes? Csak simán üdülni biztos nem mennék egyedül, pedig nem vagyok az a másiknyakánlógó típus.
2010. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azért ingyenes, mert cserediáknak mennénk. szval egy családnál laknék 3 hétig...
2010. szept. 8. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ szerintem hogy kivel mész. Nyilván ha olyan társasággal, ami neki nem szimpatikus stb, akkor érhető hogy nem akarja hogy elmenj, de ha ilyenről szó sincs, én sz*rnék a véleményére! Most komolyan... 17 éves vagy, kapsz egy ilyen lehetőséget mire vársz? Hidd el nekem iszonyatosan bánni fogod 1-2 év múlva ha nem élsz vele! Ha igazán szeret kibírja ezt a pár hetet, ha nem akkor meg nem is érdemelte volna meg, hogy miatta maradj itthon!
2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!