Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy egyértelmű a szitu?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 hónapja szétmentünk, úgy volt, hogy végleg. Aztán 2 hete összejöttünk megint, de neki volt közben (sajnos) egy kapcsolata.

Programokat szokott szervezni (koncert, kiállítás, kirándulás, mozi, stb.), és ezekre mindig mentem.


Mondtam neki ma, hogy szeretnék menni a következőre, mire feszengve közölte, hogy még mielőtt szakított vele, az előző nője bejelentkezett a jövő heti programra. És hogy most mit csináljon, mert a nő másokat is hívott már a programra?

Szerintem a legrosszabb verzió, hogy nem megyek, mert ott a volt nő. Viszont nem szeretnék vele egy társaságban lenni, elég lesz még megemészteni, hogy volt.

Azt gondolom, meg kellene mondani az exnek, hogy ne jöjjön. Én legalábbis fordított esetben ezt tenném. Ez nem evidens?


2011. okt. 18. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nos, én személy szerint csak úgy békültem volna ki vele, ha megszakít minden kapcsolatot a régivel. Miért nem tetted ezt?
2011. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Te ne menj el. Szerintem kibírod ezt az egy alkalmat. A volt nője hamarabb bejelentkezett, mint te, meg már másokat is szervezet, szóval nem jogos így.

Amúgymeg nem értem, ha egyszer valakik szakítanak (kimondják, hogy igen, jobb lesz nélküled, nem kellesz már) akkor minek kell újra összejönni?!

De te érzed..

2011. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha az ex már előtte bejelentkezett a programra akkor neked ne kellene elmenned,ha nem akarsz az exel talizni.
2011. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem, ha az exe jelentkezett be, menjen ő, akikkel akar, ti meg máshová, és kész
2011. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne az ex, főleg, hogy hívott másokat is? A pasid elég felelőtlenül ugrál ki-be a kapcsolatokba, nem is értem, 2 hónap szünetbe hogy fért bele egy új kapcsolat, na mindegy.


Nem lenne fair az exet eltiltani a programtól. Mégis mi történhet? Te is ott leszel. Nem kell jópofizni egymással, de egymás torkának sem kell ugrani csak azért, mert ugyanazzal a pasival kavartatok. Külön voltatok, dolgozd fel, hogy a párodnak azalatt volt valakije.

2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem keverném össze a munkát a magánélettel, és nem tiltanék ki valakit a rendezvényemről, csak mert az exem.
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
j, hogy úgy szervezi a programokat, hogy ez a munkája? nekem ez nem esett le, bocsika...
2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én értettem félre.
2011. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fél év szünet volt. Csak féltem, hogy olvas és felismer.
2011. okt. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!