Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj még mindig? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig? Miért félek?

Figyelt kérdés

Hello. 15 éves vagyok, és 8 hónapig jártam egy fiúval, akibe halálosan szerelmes voltam. (vagyok) De szakított velem, mert elballagott a suliból és alig találkoztunk, és azt mondta már nem szeret. 5 hónapja volt ezt, azóta nem láttam. Nem is beszéltünk. Nem válaszolt az sms-ekre az msn üzenetekre, nem vette fel a telefont sem. Rengeteget sírtam miatta. Még a mai napig is iszonyúan fáj, és nagyon-nagyon hiányzik. Egyszerűen nem tudom elfelejteni. És mindig azt kívánom, bárcsak láthatnám, de sose... úgy hiányzik. De ha meg látok valakit h jön felém az utcán és hirtelen azt hiszem h ő az akkor teljesen bepánikolok ideges leszek és azt kívánom bárcsak felszívódnék. Persze sosem ő jön...

És még van probléma. SENKIVEL sem tudom ezt megbeszélni. Semelyik barátnőmmel. Nem értenek meg, nekik még sosem volt barátjuk... annyira rossz érzés, teljesen egyeüdl érzem magamat. Nem értik meg ha rossz kedvem van a fiú miatt, csak megsértődnek hogy miért viselkedek így...:S


Mit tehetnék??:(


Egy teljesen elkeseredett lány..


2011. máj. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen, épp pont ugyanebben a helyzetben vagyok, és engem sem ért meg senki...

Szerintem várj egy kicsit még, hátha visszamegy hozzád. Amiben igazán hiszünk, az talán sikerülh.

2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már nem hiszek semmiben...:(
2011. máj. 11. 17:29
 3/4 fibbrizzo ***** válasza:
Szia 23 éves fiu vagyok és egy évvel ezelött beleszerettem egy lányba szintén 6 honapig voltunk eggyütt .ö volt az elsö igazi kapcsolatom ,de eggyik naprol a másikra összeállt egy másik fiuval .Ugy éreztem vége mindennek ,honapokig nem beszéltem senkivel .Probáltam másik lánnyal összejönni de eggyikbe se lettem szerelmes .Sajnos a sors kegyetlen ugyanis ahol én dolgozok most az a lány is ott dolgozik .megörülök mikor meglátom mintha kalápáccsal ütnék a szivemet ,olyankor szeretnék meghallni hogy ne szenvedjek ,de ö még a fejét is elforditja .Pedig halálosan szeretem és tudom hogy sose fogok igy érezni senki iránt .
2011. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tényleg nagyon sajnállak és hidd el, átérzem a helyzeted. most jöhetnék azzal, hogy ugyanez van velem is, de ez nem így van. azt sem fogom tanácsolni, hogy felejtsd el, mert úgysem fog sikerülni, ha erőlteted, magától kell elmúlnia. annyit tudok ezzel kapcsolatban tanácsolni, hogy próbálj meg mást keresni. tudom, hogy rossz, meg nem megy könnyen, de ha beszélnél más fiúkkal, megpróbálnál nem ismerkedni, hanem barátkozni inkább velük, talán könnyebb lenne egy kicsit a terhed. a barátnőiddel kapcsolatban meg próbáld meg te is megérteni őket. tudom, hogy egy barátnak az a dolga, hogy meghallgasson és tanácsot adjon, de gondolom nem az első három alkalomnál, amikor erről beszéltetek sértődtek meg, hanem a huszadiknál. én tényleg megértem, hogy Téged ez foglalkoztat éjjel-nappal, valószínűleg velem is ez lenne a helyzet, de ugyanakkor azt is meg kell értened, hogy nekik is vannak és voltak problémáik az az öt hónap alatt. arról nem is beszélve, hogy valószínűleg ismerik a probléma minden részletét és valószínűleg a harmincadik lelkizés után már nem fognak a téma iránt ugyanakkora lelkesedést mutatni, mint először és mivel 15 évesek vagytok (nem akarlak a világért sem megbántani, én is ilyen voltam) erre ők úgy reagálnak, hogy megsértődnek. ha meghallgatod őket is és nem csak a saját keserűségedet, akkor ki fogtok valószínűleg békülni. ne haragudj, hogy ilyen kioktatóra sikerült a válaszom, hidd el, nem ilyen vagyok és tényleg átérzem a problémádat. nekem 8 hónapja van barátom és nagyon szeretem, én is ugyanígy ki lennék, ha szakítana velem.
2011. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!