Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztam már, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam már, de félek tőle, tippeket légysziiii?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy én már csókolóztam, de összejöttem egy sráccal akivel félek, hogy milyen lesz az első csókunk, mert nagyon szerelmes vagyok belé. Félek, hogy nem fog tetszeni neki. Mit tegyek?
2011. okt. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? No para, akkor nem rontod el. Máskülönben igen
2011. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbálom megfogadni! :)
2011. okt. 28. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az olyan mint a vajaskenyér! Nem lehet elrontani!!!!


150% h tetszeni fog neki!

2011. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szaszhuny ***** válasza:
Ez a baj, h felsz, csak magabiztosan, nincs mit elrontani;)
2011. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat !!!
2011. okt. 29. 15:24
 6/7 anonim válasza:
Egy kis rágó vagy tictac segít megy jó adag magabiztosság.
2011. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90%
A csókolózás számomra nagyon intim dolog. Volt már úgy, hogy csókolóztam valakivel, de nem dobbant akkorát a szívem, mint most. 3 éve vagyok a párommal, de ahányszor lassan felém hajol és megcsókol, mindig beleremegek. Nincs ennél szebb dolog az életben, szerintem. Nagyon jól csókolok szerinte és ő is szerintem. Csak engedd el magad. Kőrözzetek a nyelvetekkel, mintha fogócskáznátok és nem lesz gond. Lassan, érzékien, nem kell elkapkodni semmit. Ha már megvolt ez a bizonyos csók, írd meg milyen volt:) remélem tudtam segíteni. hány éves vagy? és a srác? ne félj tőle, nagyon jó érzés!!!
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!