Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy személy össze akar titeket hozni valakivel?

Figyelt kérdés
Van most egy fiú, aki nagyon tetszik. És az egyik csaj az osztályból megtudta, és egész álló nap azzal szekál... Azt mondta, hogy összehoz vele. De nem tudom, hogy ez jó lenne-e... Vélemények hasonló helyzetekről?
2011. máj. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen esetek, nekem is volt részem benne egyszer.

Nincs semmi rossz az ilyenbe. Csak arra ügyelj, hogy az első lépést megteheti egy harmadik személy, de a többi a te dolgod, te kell lépj majd.

2011. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért hiszik egyesek, hogy ezzel segítenek. ugyebár így tudják gyerekes viselkedésükkel elb.szni a másik esélyeit.
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd te tudod kivel akarsz össze jönni nem kell

másnak bele kotnyeleskedni meg abból keverés lessz!!

2011. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, szemtől szemben kell elmondanod, majd ha fel vagy készülve rá.Ez van, de tényeg, nem biztos hogy egy szimpatikus dolog a fiúnak, hogy egy másik csaj megy hozzá, és közöli hogy szereted őt..
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nem normális csaj osztálytársam, aki folyton össze akart hozni valakivel. Nem foglalkoztam vele, így egy idő után megunta.

Amúgy is olyan megalázónak éreztem, mintha én nem tudnék csajt szerezni magamnak.

Mindenki foglalkozzon a saját dolgával.

2011. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyet. Ehhez többet nem is tudok fűzni. Utálom, ha egy alakuló kapcsolatba, vagy akármilyen ilyen dologba belemászik egy 3. személy, még ha csak puszta jóindulatból, akkor is.

L/16

2011. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!