Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag jól megvagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag jól megvagyok a barátnőmmel de valami hiányzik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ha vele vagyok jól érzem magam meg minden úgy érzem szerelmes vagyok belé mindent megtennék érte. De amikor már 1napja nem taliztunk akkor nem érzem úgy mintha tényleg szerelmes lennék belé.

És elég sok probléma is van köztünk pl. hetente max 1-2x találkozunk... Nincs sex. Petting is csak 2-3 hetente


Már elmondtam neki de semmi változás...


Szerintetek nem is vagyok szerelmes vagy mi lehet? Lehet inkább mást kellene keresnem?


Én 19/f ő 16/l


2011. máj. 10. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem vagy bele igazán szerelmes. Ha az lennél, akkor folyton ő járna a fejedben, nem tudnál élni nélküle. Alig várnád, hogy láthasd.

A szex egy kapcsolatban nagyon fontos, érthető, hogy igényled. Persze nem csak ez a lényeg, de ha ez nem működik, akkor nem illetek össze.

Nem csak a te hibád, hanem a barátnődé is. Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot, ha nem oldódik meg, szerintem jobb, ha mást keresel.

2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lány még gyerek! 16-éves, mit vársz tőle ???

Egy fiatalkorút akarsz megrontani ?

Gondolkozz már el!

2011. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló nem tudom hogy észre vetted e már, hogy a csajok mindig 2-3 évvel idősebb pasival jönnek össze...

Ha csak a fiú nem egy adonisz, mert akkor ő idősebb csajt is találhat... Tehát az átlagos kinézetűeknek be kell érni pár évvel fiatalabb...

2011. máj. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!