Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek haverság az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haverság az ha barátnőmtől a srác többet akar? Többi lent.

Figyelt kérdés

Megismerkedett barátnőm egy sráccal amikor munkaügyön tanult. A srác akkor (1éve) szerelmes, romantikus, bókolós sms-ekkel bombázta a barátnőm, akivel másfél éve vok együtt. Most 1-2 hónapja meglátta a srácot barátnőm aki biciglizett. Leszált, és sétált evvel a "sráccal".Puszi is volt.És a srác elmondta barátnőmnek h többet érez mint barátság.Barátnőm szerint ez csak haverság.Max az ő részéről. mi a véleményetek?

én F24 barátnőm L22


2011. máj. 10. 22:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
az a baj h bnőm nem tudja hol a határ.nemhogy elutasitaná éls nem tartaná vele a kapcsolatot...hagyja h udvaroljon neki...
2011. máj. 10. 22:59
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
hát a véleményem az hogy a barátnőd kissé elég könnyűvérű....
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sztem is...nem tudja hol a határ...aztán avval jön h féltékeny vok..de okot ad rá...és akárhogy könyörgök neki nem szakitja meg a kapcs.ot avval...mivel csak haverság...igaz febr.14én megfogadta h nem ebszél vele.számot is cserélt.de a régit meghagyta..és vasárnap mondta h néha smsezektt avval.de azokat mind kitörölte..na?
2011. máj. 10. 23:09
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj ha tényleg csak barátként kezeli a barátnőd.
2011. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha fogadalmakat köt és csak megszegi és smsezik akkor igenis van valami. mindegy hogy magyarázza.
2011. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ha nem fogad szót a barátnőd akkor nem fogad szót.vagy otthagy téged vagy ezért vagy másért vagy veled marad.

sokmindent nem tehetsz hisz nem vagytok házasok.márpedig ilyen stipi stopi nincs a mai világban

2011. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de én tuti nem hagynám....ha nem érez a srác iránt semmit, csak haverságot, akkor mi a francért hagyja hogy udvaroljon neki? mert ha én valaki iránt semmit nem érzek, akkor kifejezetten irritál, ha ő többet akar....nézd meg a szingli lányokat, ha olyan valaki udvarol nekik, aki iránt semmit nem éreznek, akkor kerülik, mint az ördög a szenteltvizet, de semmiképp sem hagyják, hogy rájuk akaszkodjon.....a barátnőd meg élvezi is, hogy ez a srác ráakaszkodik....én biztos nem hagynám, ez röhejes, még úgy kell magyarázni, hogy egy kapcsolatban nem flörtölgetünk másokkal? (mert ha fogadja az udvarlását, az már bizony az, keményen)
2011. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen sztem is..de azt mondja, h jol esik ha udvarolnak neki mert betegség miatt a másfél év alatt kb 15-20kg-t felsezdett.DE EZ AKKOR SEM MAGYARÉZAT.és érdekes valóban, mert a sráűc elmondta neki h többet akar..és febr.14én megfoadta bnőm h nem beszél vele.pár napja elmondta h sms-ezett vele néha.ráadásul az sms-eket ki is törölte..akkor hogy bizzak benne ezek után?:S
2011. máj. 11. 09:14
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem ettől nem könnyűvérű. figyelj ha tényleg nem csináltak semmit akkor miért nem hagyod rá hagy barátkozzanak?
2011. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utolsó: az udvarlás az nem barátkozás, kicsit kevered a fogalmakat,,,azon kívül normál esetben a párodtól esik jól az ilyesmi, nem egy sima "havertól", mert ha attól várod az ilyet, az már régen rossz,,,meg megfogadott valamit és megszegi.....tudjátok ebben az egészben csak az az álszent, hogy ha egy fiú csinálná ezt, akkor az már mindenféle disznó vagy tróger lenne, de ha lány csinálja, akkor azt hagyni kell természetesen, abba beleszólni bunkóság, bla bla
2011. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!