Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek haverság az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haverság az ha barátnőmtől a srác többet akar? Többi lent.

Figyelt kérdés

Megismerkedett barátnőm egy sráccal amikor munkaügyön tanult. A srác akkor (1éve) szerelmes, romantikus, bókolós sms-ekkel bombázta a barátnőm, akivel másfél éve vok együtt. Most 1-2 hónapja meglátta a srácot barátnőm aki biciglizett. Leszált, és sétált evvel a "sráccal".Puszi is volt.És a srác elmondta barátnőmnek h többet érez mint barátság.Barátnőm szerint ez csak haverság.Max az ő részéről. mi a véleményetek?

én F24 barátnőm L22


2011. máj. 10. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez jelen pillanatban igaz, de ha a srác többet érez, és a barátnőd többet fog vele lógni, akkor a barátnőd is elfog kezdeni többet érezni.
2011. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem ha még nem dugott félre most férre fog, velem a barátnőm egyszer csinált ilyet hogy töbet adott egy másik fiu véleményére mint az enyémre én lattam hogy a fiu nyomul az nap ki is doptam a csajt a másik fiu meg utánna elkezdett járni utánna éjjel is kereste ment hozzá meg ilyesmi utánna már rajött a barátnőm hogy rosszul döntött és bocsánatotkért amit ritkán szokott és visszafogattam... elmondtam neki hogy fiuk terén az én véleményem az első és legfontosabb ha nem úgy van elmehet a francba és megértette...

Ne haragudj de kicsit papucsnak tünsz milyen fasza lessz neked elveszed majd egyszer a lányt és lessz majd vagy 3 ilyen haverja nemhogy te nem fogod tudni ki az apja a gyerekednek de még ő sem.. ha férfi vagy lépsz valamit ha nem akkor már ne zavarjon hogy mással is dug

2011. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Eljött látod nállad is az az idő mikor eldöl hogy ki hordja a nadrágot ha neki szabad neked is kérd már meg pár lány imerősödet tegye féltékennyé neki szabad neked is beszélgess te is lányokkal légy férfi mutasd meg te is tudsz olyat csinalni amit ő zavarja még a végén az is lehet kapsz egy jobbat és ott hagyod ezt neked csak jobb lehet menj te is félre mint ő ismerkedj sms ez meg találkozz ne félj az újtól ameddig nem becsül meg te se becsüld meg
2011. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
irj emailt ha kell segitseg a fenti ket dolgot is en irtam
2011. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
tudtommal szexel nem csalt meg.de nálam nem csak a szex a megcsalás.régebben többször mondtam már neki nem 1-szer nem 2szer, h haggya azt a f.t mert elveszit engem..mondta h hagyja oké..és a hátam mögött beszélt avval.és semmi pozitiv nincs abban h elmondta legalább.nem érdekel...az se h minden egyes választ elolvas itt mert gyak.it mindig nézi...én már nem tudok megbizni benne..és tudom h nálam megbizhatóbb, hüségesebb férfi nem sok van..és sajnos nem sajnos nem vok oylan busszús tipus h akkor én is ismerkedek h ba..sza az ő csőrét is..nem vok ilyen..kb 2-3-4havonta mentem hozzájul ahol lakik szüleinél.ahányszo a gépe elé ültem mindigh találtam rajta exével vagy mással kapcoaltos dolgokat...ő meg ahányszor leült a gépem elé egyből előzményeket nézett és szóvá tette h pl mért nézztem meg janicsákról szóló cikket....amikor ment az x faktor nyiltan a szemembe mondta h miylen szép szeme van vastag csabának mert kék..és az oylan mintha a tengerbe nézne..ne neveseetek ki.tudom h semmiség ez..de amig engem félt a levegőtől is.és ugrik ha pl janicsák oldalát néztem.ő ilyeneket jelent ki..
2011. máj. 11. 12:44
 16/18 anonim ***** válasza:
itt magyarázkodással nem sokat érsz már tettek kellenek.. a csajod szarik rád, ha nemis épp mindennap deeee.. általában
2011. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
VÉGLEG ELHAGYTAM A K.ÁT...A HÁTAM MÖGÖTT BESZÉLT KI AVVAL A SRÁCCAL.KIBESZÉLT VELE.ÉS MÉG ÉN VOK A ROSSZ..MIG ÉN SZENVEDEK H EZT CSINÁLTA VELEM.Ő MA OLYAN JÓT NEVETGÉLT MINT MÁR RÉG..MEG BNŐJÉT IRTA KI MSNRE H NEM AKARJA SZOMORÚNAK LÁTNI.ENGEM MEG SZ.RT LE NAGY IVBŐL.10000000000000% H VÉGE.ENNYI VOLTMÁSFÉL ÉV...
2011. máj. 11. 23:42
 18/18 anonim ***** válasza:
ne szóld le ilyen stílusban az exedet mert azzal magadat is égeted.ha lek.zod az neked ciki mert végsősoron te voltál másfél évig egy k.val és nem mi.
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!