Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől nem kaptam semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől nem kaptam semmit Valentin napra. Ez így normális?

Figyelt kérdés

Én vettem neki egy csokor rózsát de ő meg semmit nem vett. Kicsit hülyén éreztem magam, hogy nem kaptam semmit tőle. Nagy jelentősége nincs de szerintem azért a lánynak is illik venni valami apróságot a pasinak számára.

21/F


2011. febr. 13. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valentin nap holnap lesz.
2011. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ha volt már közös valentinotok akk gáz, de ha ez volt az első akk szegény nem tudhatta h te szeretnél vmit is kapni. mert vannak olyan srácok akik úgy vannak vele, hogy minek, meg hogy hülyeség az ajándék.

ne haragudj a csajra

2011. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mivel nem is ma van...
2011. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy gondolja, hogy ez egy angolszász ünnep, mint a Halloween, és Magyarországon nincs akkora hagyománya?
2011. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk már ezt a telibek*rt valentinnapot. semmi közünk nincs hozzá, nem a mi kultúránk.
2011. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan lány, akinek nem fontos hogy ajándékot vegyen, van akinek a valentin semmit nem jelent.

Vehetett volna, de ne ess kétségbe, ettől még biztos szeret. Ne az ajándék legyen a legfontosabb neked se.

2011. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Valentin nap holnap lesz."


Tudom de holnap nem tudunk találkozni és ezt már ő tudta rég.


"de ha ez volt az első akk szegény nem tudhatta h te szeretnél vmit is kapni"


Ez volt az első.


"ne haragudj a csajra"


Nem haragszok.


Nem csinálok belőle cirkuszt csak úgy furcsa volt, hogy még egy kis apróságot sem vett vagy legalább akkor sütött volna valamit, mert náluk voltunk.

2011. febr. 13. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1x én sem kaptam, pedig akk már 2éve együtt vtunk... kimaradt és kész... nem kell felvenni... ha szereted akk nem érdekel

am is jobb adni mint kapni!!!!

2011. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj , ezzel a valentin nappal, hogy mindenki azt hiszi, h ezen az egy napon kell kimutatni meg szeretni a másikat...

Plusz venni hozzá valami méregdrága porfogót, aminek semmi értelme.


Én annyit csinálok valentin-napon ,hogy sütök valamit finomat, KÉSZÍTEK valami apró dolgot... de nem venni...

2011. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Card le.
2011. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!