Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány barátom akibe beleszeretem, a gond az hogy a lánynak van barája/akit nem szeret/és mégis velevan megszokásból. Folyt köv:

Figyelt kérdés
Ez már 2éve tart meg is mondtam neki hogy szeretem, erre azt válaszolta hogy számára fontosabb a barátságunk és a multjából szerelmes még egy másik fiuba akit nem kapot meg, a legroszabb az hogy próbáltam már tovább lépni,de mindig visszaesek .
2011. febr. 28. 14:40
1 2
 1/11 Norb66 ***** válasza:
Ez kockázatos volt, egy barátságot könnyen tönkretehet, ha elmondjuk a másiknak hogy szerelmesek vagyunk belé. Állj mellette, és várd az alkalmat amikor is elhagyja a fiút. Lehet utána veled fog összejönni. Amúgy is a barátja vagy, leszel még te vele.
2011. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Máris elfecséreltél 2 évet erre a lányra a helyett , hogy kerestél volna mást .

Én is jártam így , bár én "csak" fél évet vesztegettem el az életemből , de a legjobb döntésem volt , hogy feladtam és továbbléptem . Szóval tudom hogy nem könnyű otthagyni , de szép lassan kezdd el leépíteni vele a kapcsolatot és keress mást .

Hidd el hogy találsz nála 1000* jobbat !

2011. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

:)

Off:

Nah 2 teljesen ellentétes válasz , ebből legyél okosabb :D

2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet,csak h én lany vagyok. van egy srac,akit nagyon szeretek,és ha kiszeretek belőle,valamiert ujbol visszaszeretek belé. nagyon rossz. csak az van,h en nemtudom,h ő szeret-e engem,mert olyan ketertelmü jelzeseket ad... megkerdezni meg nemmerem,h szeret-e.

csak az van,h valoszinu,ha megmondaná,akkor is azt mondanam,h inkabb a baratsagot valasztom....

a te helyzetedben pedig azt javaslom,h maradj vele jo barat. és probald feltekennye tenni,v hasonlo...

vagy szeress bele masba. jobbat nemtudok :)

2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2éve nem tudsz összeszedni egy bnőt?!
2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bnővel el lehet ezt a csajt felejteni, csak szólok..
2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem férfi és nő között nincs barátság. Az egyik mindig többet akar, a kérdés, hogy mikor. Egyébként meg ne maradj mellette, mert tényleg csak visszaesel és esetleg észre sem veszed az igazit, mert elállja a "barátnő" a kilátást. Meg kell hoznod a döntést, ha el akarod felejteni, akkor meg kerülni kell, kontaktot megszakítani, különben esténként úgy fexel le, hogy na ma is rámkacsintott, most akkor valami mégis. HÁT NEM! Egy nő 5 perc alatt egy életre eldönti, hogy mit akar a pasitól és ezt a döntést nem fogod sohasem megváltoztatni.
2011. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Janika89 válasza:

Szia!

Én voltam már hasonló helyzetben beleszerettem a lány barátomba, mindent egymással beszéltünk meg stb. Nagyon rossz volt mikor mondta hogy csak barátság lehet közöttünk, én abban a pillanatban úgy döntöttem ennyi volt a barátságunk, azóta évente kb. 2* találkozok vele semmi különösebb érzelem nincs bennem és közel 4,5 éve van barátnőm, így azt gondolom jól tettem hogy "lemondtam" róla. Tedd ezt te is ő nem fog veled járni, ez kiderül abból amit leírtál, várni rá mikor nem lesz senkije írták páran, szerintem már így is eleget vártál rá!

2011. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hülyegyereck,neked miert ez a neved?:D
2011. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy kis története , de igazából csak jött , de teljesen offtopic lenne itt .
2011. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!