Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek erről mi a véleményetek ha ilyeneket mond a párotok? Vagy csak én túlzom el? :/ (lent)

Figyelt kérdés

Nem olyan sokszor de azért felemleget olyanokat hogy a szakítás után mi lesz és h milyen csajt szeretne utánam meg ilyesmi..és hogy olyat szeretne amilyen az ideálja.és ma is pl mondtam neki valami ami nem tetszett neki és akkor is hozzátette hogy ja és mellesleg az ideálomban ilyen tulajdonság nem lesz. már írom hogy milyen csaj legyen. és egyátalán nem értem mert tudom hogy nagyon nagyon szeret és én is őt és minden oké amúgy de az ilyenjei olyan rosszul esnek:/ tudom hogy meg kéne vele beszélnem de nem akarok mindenen hisztizni neki pláne hogy lehet h túl reagáltam.. de most erről mit gondoljak?:(

köszii a válaszokat:)


2011. máj. 11. 20:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
így is eléggé önbizalom hiányos vagyok de nagyoon:/ és akkor az ilyen még rosszabbul esik:(
2011. máj. 11. 20:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3. sorig bírtam. Szépen hagyd ott a franca amíg egy békítő szex esetében gyerek baleset miatt késő lesz
2011. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, nem reagálod túl, emiatt ne aggódj, viszont ilyen pasi nem tudom kinek kéne
2011. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz.Tényleg hagyd el.22/F
2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az,hogy ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű.Tudja ,hogy mivel bánthat meg,és szinte zsarol vele.Én megmondanám, hogy apukám,indulj és keresd meg álmaid nőjét,mert az nem én vagyok,vagy rajzolj magadnak,annak véleménye sincs.

Hisztit felejtsd el,mert nincs értelme.

2011. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetek meg egy túrótortát és utána közöld vele hogy neked mi a kamu ideálod
2011. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 habibi ***** válasza:
én már rég bevertem volna a fejét és otthagytam volna. nem bírnám ezt lelkileg elviselni, nincs ennek a pasinak modora, szíve, lelke? vagy vágj neki vissza, csapd ki a hisztit vagy pedig hagyd ott, mert biztos akad jobb is, aki nem idegesítene ilyen marhaságokkal, és aki csak azt hajtogatná neked, hogy te vagy az ő legnagyobb szerelme és álmai nője.(létezik ilyen, mert a párom is ez a típus)
2011. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ebből elég egyértelműen leszűrném, hogy csak addig van velem, amíg az "ideál" meg nem jelenik a színen. Elmesélném neki egy-egy ilyen ideálról való áradozása közben, hogy XY mellesleg tök másképp gondolja,és számára én vagyok az ideális, a szex is sokkal jobb vele, meg sokkal jóképűbb. Ha erre meg felháborodik, nyugodtan vesd oda, hogy miért, te is csak felkészülsz "tartalékosokból" arra az esetre, ha szakítanátok... Dehát tesztelni is kell őket, hogy jók-e?

Ha meg nincs kedved szivatni, akkor nemes egyszerűséggel képeld fel egy strandpapuccsal és mondd, hogy keresse meg az ideált.

2011. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hüha :O

köszönöm a sok választ:)) nagyon örülök h ennyien válaszotatok és leírtátok a véleményeteket.:)

és nem is hittem volna azt hittem csak én kaptam fel a vizet:S

2011. máj. 11. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:

A te hozzáállásod a normális, ez a pasi egy bunkó.

Most őszintén, szerinted nem érdemelsz jobbat? (Helyes válasz: dehogynem!! ;-) )

2011. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!