Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van olyan, hogy egyszerűen képtelen elfelejteni valakit (egy régi kedvest, reménytelen szerelmet), még évek múltán is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
van persze, de csak akaraterő kérdése. amúgy nem kell teljesen elfelejteni, ha mondjuk egy régi szerelemről van szó, el kell rakni a lelkünk mélyére szép emlékként, és szabad utat engedni az új szerelmeknek. ;)
2009. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van..2 éve szerelmes vagyok ugyanabba a fiúba. Sosem voltunk együtt, mert a bátyám megmondta neki, hogy hozzám ne érjen. Azóta jártam másokkal is, de mindig szakítanom kellett, mert csak erre a fiúra gondoltam, és nem tudtam kötődni a többi fiúhoz. Most is alakul egy kapcsolatom, de egyzserűen nem tudom kiverni a fejemböl ezt a fiút.. De remélem, hogy majd eljön egy nagobb szerelem, és akkor végre kitörölhetem a szivemböl:) Kitartás!:) Egyszer majd elfelejted te is!:)
2009. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 3éve. Sajnos semmit nem lehet tenni ez ellen. De remélem a következő kapcsolat elfelejteti velem.
2009. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok sok-sok éve....
2009. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van, sajnos! a legelső barátomat nem tudom elfelejteni, pedig csak 1,5 hónapot jártunk és csak 14éves voltam, ő meg 17.... lassan 3 éve, hogy vége lett vele. :((
2009. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jajj igen...én egy hónapot voltam "csak" azzal a sráccal, ennek már majdnem egy éve de még mindig képtelen vagyok elfelejteni

remélem sikerül...legalább annyira hogy ne őt keressem mindenki másban :S

2009. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok egy sráccal mondjuk annak hogy vége lett "még csak" 9 hónapja. Másfél évig voltunk együtt és 17 évesen jöttünk össze. Nagy szerelem volt és azóta semmi komoly csak alakulóban volt de miatta nem lett semmi, de most van egy kis remény hogy talán újra együtt...:D
2009. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt volt egy fiú...

Azóta más lett az életem, családom van, de még mindig szoktam rá gondolni.

Többnyire kibírom, de ha róla álmodok, akkor reggel nagyon rossz:-S

2010. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!