Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az interneten találtátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten találtátok meg a párotokat? Mennyi ideig leveleztetek, mielőtt találkoztatok?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy társkeresőn, vagy fórumon ismerkedtetek össze! Kérlek írjatok kort is!

Kíváncsian várom a válaszotokat. :)


2011. márc. 27. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

mi a paratlan.hu-n ismerkedtünk meg. haha, elég gáz :D

rámkattintott, visszakattintottam, váltottunk kb 20 levelet egymásutánban, utána elkérte az msncímemet. egy álló hónapig beszéltünk minden áldott nap, végén már telefonon is elég sokat, aztán végre eljutott odáig, hogy elhívott. ennek most 3 hete, de egyelőre nagyon nagy a bódottág.

20L 26F

2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én nem de a nővérem társkeresőn jött össze a férjével.hogy mennyi ideig leveleztek?kb 2hónap a fr@nc tudja...ez attól is függ hogy milyen intenzíven folyik a levelezés
2011. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Scream85 ***** válasza:

Mi a Love.hu-n ismerkedtünk meg. Különösebben nem leveleztünk, asszem 2-3nap után találkoztunk, azóta együtt vagyunk. :)


25 F

2011. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első! Örülök, hogy jól sikerült a levelezésetek. :) És nem gáz, hogy ott jöttetek össze, szerintem furább helyeken is egymásra találtak már emberek. :P
2011. márc. 27. 19:37
 5/21 anonim ***** válasza:

na igen. vele máshol nem futhattam volna össze, olyan messze lakik:)

na és hogyhogy a kérdés, kíváncsi vagy vagy aktuális valami?:)

2011. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy ki meddig vár, mielőtt találkozik a kiszemelttel. :)
2011. márc. 27. 19:43
 7/21 anonim válasza:
hali. Mi a barátnőmmel a honfoglalón ismerkedtünk meg! :D Hétfőn és vasárnap már találkoztunk is! :) (kb 70 km.re lakunk egymástól)! És most lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. :)
2011. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A Honfoglaló az jó! :D Legalább egyből tudtátok, hogy nem gyepesfejű emberrel álltok szemben.
2011. márc. 27. 19:48
 9/21 anonim válasza:
utolsó vagyok. az a vicc hogy akkor írtam ott először valakinek és ő is akkor volt ott először. :D
2011. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én a parom.hu-n ismerkedtem meg a barátnőmmel, pár levél után Skype, majd egy hét múlva találka. Utána már jött a többi :)
2011. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!