Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtek interneten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek interneten? Pát is találtatok már a net segítségével?

Figyelt kérdés
Hogy csináltátok? Melyik oldalon találkoztatok? Te vagy a partnered tette meg az első lépést? E-mailt írt/ál?
2010. nov. 19. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

A jelenlegi (és remélhetőleg utolsó) párom a teletextről töltöttem le 8 éve. :) Van ilyen sms fal, ahol lehet ismerkedni. Akkor még nem volt netem.

Azóta is együtt vagyunk, majdnem minden happy.


Netes ismerkedésről egyébként meg van a véleményem.

Egyik haverom már többször megszívta a Gyaloglo.hu oldalról letöltött csajokkal. Kirabolták, átverték stb.

Azóta valami fizetős oldalon van és épp alakul neki valami. Névtelenség miatt sajnos sok a kamu, monitorfüggő perverz ezeken az oldalakon.

2010. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Egy keresztény társkeresőn ismerkedtünk meg. Több oldalon fenn voltam, freelove-on, parom.hu oldalon, de ott csak egy-egy randi volt inkább, semmi komoly. Ő írt először, pár hét múlva találkoztunk és ennek két éve:)
2010. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Engem a páratlan.hu-n talált meg a szerelmem, 1 hónapja.

De kb 200 emberből Ő volt az egyetlen akinek visszaírtam.

Felvett msn-re, ott beszéltünk 1 órát, majd másnap találkoztunk, kb 10 perc után már a kezemet fogta, és a végén meg is csókolt. Első látásra szerelem volt, és imádjuk egymást! :)

2010. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ráírok a lányra, ha tetszik. Bár erről sztem le fogok szokni, mert ha találkozunk, mindig meglátják h élőben milyen ronda vok, és utána már nem akarnak tőlem semmit.
2010. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Miért, találka előtt nem cseréltek képet? amúgy meg a vok sokkal taszítóbb nálam, minthogy ronda vagy, mert kinek mi a ronda...
2010. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én találkoztam egy csajjal, akit a neten találtam, tök jól eldumáltunk..csak hazudott a kinézetét illetően..de gondoltam nem olyan vészes..Lejött az ország másik végéből, és hát puff..Hiába volt neten minden szuperjó, személyesen egyáltalán nem jött be..:S

Neten ismerkedni szar dolog.

2010. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
De igen, csak képeken egy fokkal jobban nézek ki, és az még van akinek bejön. Szal vigyázzunk a képekkel!
2010. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Neked szar dolog, mert egyszer csalódtál. Más meg ott találja meg a társát. Nem kell bedőlni kamuhirdetéseknek, kamuképeknek. Az én mostani párom is az ország másik végéből jött le, előtte láttunk egymásról VALÓS fényképet és neten ismerkedni jó dolog:)
2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Fent voltam több oldalon is. Ahol azonnal feltöltöttem képet, ott néhány lány is kezdeményezett, de én szoktam először írni. Megnézem az adatait és a képeit, majd írok valamit. Van amikor nem tetszik a lány, de valamivel felkelti az érdeklődésemet. Az ilyenből persze csak baráti levelezés lesz, de ilyenkor nincs is vele nagyobb célom.

Komolyan szándékkal csak akkor tudok írni, ha képen tetszik és tudott írni magáról néhány értelmes mondatot.

2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"csak hazudott a kinézetét illetően..de gondoltam nem olyan vészes.."


Akkor már találka előtt tudtad hogy hazudott? Miben?

2010. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!