Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Félreértettem volna valamit? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki bejön nekem.. Néha órán össze akad a tekintetünk,ő pár másodpercig nézz a szemembe,aztán elnézz másfele..Ez többször is leszokott játszódni.Történelem órán,elkezd hátra felé nyújtózkodni,aztán hozzá ér az arcomhoz,vagy a kezemhez,ha felteszem a székre a lábam akkor azt kezdi el piszkálni.Vagy a tolltartómat akarja elvenni állandóan,aztán ilyenkor megfogom a kezét,és akkor ugy marad a kezünk XD:D Ma törin,elkezdtem a nyakát piszkálni ("masszírozni") xD nem szólt érte semmi rosszat XD inkább csak mosolygott,utána a haját piszkáltam (beletúrtam:D)akkor is csak mosolygott:D Technika órán meg léccel,elkezdett piszkálni mikor nem figyeltem:D. Jó párszor "szemeztünk" meg rám mosolygott:) Aztán kicsöngetés előtt pár perccel,ott álltunk az ajtó előtt,nem is tudom miről volt szó,de mondta valakinek,hogy "ő majd most szeretne valakivel beszélni" és közben a hátam mögött állt és a hajamat piszkálta.. Hátrafordultam,rá néztem, és elmosolyodott,utána rá pár másodpercre megint elhangzott a szájából ez a mondat.. Kicsöngettek,kimentünk úgy haza rohant,hogy csak néztem mint a moziban.. Felmentem msn-re ő is feljött pár perc múlva,lelépett,utána visszajött.. Vártam,vártam de nem írt rám,ráírtam,de olyan fura volt,hogy rá se ismertem.. Ezek szerint még sem én vagyok az az illető akivel beszélni akart volna.. :S Én már hetek óta,keresem a szemkontaktust vele,hozzáérek,beszélgetek vele stb.. Erre meg mintha nem is tudom.. Nem érdekelné?!

De más lánnyal nem csinálja ezt amit velem.. Ti mit gondoltok? Mit tanácsolnátok nekem?

15/L


2011. máj. 12. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit.

Nem olyan egyszerű ám odamenni egy lányhoz és megszólítani, meg "mondani neki valamit", mint ahogy te gondolod. :)

Amit leírtál az elég jellemző, biztos hogy tetszel neki. Hangsúlyoznám, hogy a leírásod alapján, tehát élőben lehet, hogy mást látnék, de ebből ez jött le.


Inkább arról lehet szó, hogy gyűjti a bátorságát, és most pont így tépelődik, hogy tetszik neked, vagy nem tetszik, és mit fogsz mondani... fél, hogy visszautasítod, és azt nem szeretné.


Inkább arról van szó, hogy megijedt, nehogy beégjen, nem sikerült összeszedni a bátorságát.

Türelem, türelem, majd megy ha akar valamit. :)

2011. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

És fél.

2011. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen még nagyon fiatalok vagytok, és a fiúk 15 évesen még nagyon kisfiúk ahhoz, hogy lépjenek valami komolyat, inkább még csak élvezik, hogy kezdik őket érdekelni a nők. De szerintem mindenképp tetszel neki. Lehet, hogy tényleg veled akart beszélni, csak aztán mégsem mert, megijedt, összezavarodott, bármi lehet. Nekem is anno voltak ilyen eseteim a fiúkkal, de egyikből sem lett semmi komoly. Pár év múlva már valószínűleg más lenne a helyzet. :) Szóval ne éld bele magad túlságosan egyelőre. Ha az 1-2-3 évvel idősebb fiúk körében keresgélnél, ők már azért valamivel komolyabbak.
2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. Akkor mit tegyek,hogy segítsek neki,hogy "bátrabb"legyen?
2011. máj. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!