Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Ennyire félreértettem volna?

Figyelt kérdés

Van egy srác (19),akivel már több mint fél éve szemezgetek.Nagyon tetszik,és voltak jelek,amikből arra következtethetnék,hogy én is neki.Nekem eddig nem volt facebook-om,mert nem szeretem ezeket a közösségi portálokat.Arra gondoltam,ha csinálnék és bejelölném,talán történne valami.Tegnap este meg is csináltam,visszajelölt,de azóta semmi.

Ezt mos nagyon dióhéjban írtam le,de a lényeg kivehető.És tudom,hogy sok ehhez hasonló kérdés van,de kérlek,normális válaszokat adjatok,ha megteszitek,megy a zöld pacsi (:

Köszi

17/l


2011. máj. 31. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kizárjuk az élőben ismerkedés lehetőségét, akkor valamelyikőtöknek el kell kezdeni írogatni a másiknak. Nem kell rögtön in medias res a lényeggel kezdeni, lehet csupa általánosságról is.
2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,de mivel ő eddig nem írt,arra gondolok,hogy talán félreértettem,és nem is tetszek neki,bár eddig nagyon úgy tűnt,hogy a vonzalom kölcsönös,de már nem tudom:(

Azért a pacsi megy(:

2011. máj. 31. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy lehet teljesen közömbös dologról is társalogni, és majd menet közben kiderül, hogy kölcsönös-e a dolog. Így sokkal kisebb a "beégés" kockázata. Csak egy jó ürügyet kell találni.
2011. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!