Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt, félreértet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, félreértettem volna?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk egy bálban a baráti körömmel, akikkel olyan fél éve vagyok kapcsolatban. Van ez a srác, aki egyre jobban tetszik. De Ádámnak van barátnője, szerintem komoly a kapcsolatuk és én is bírom a párját, jófej. Ebben a bálban - ahova csak poénból mentünk el, Ádám nézett engem néhányszor, meg beszélgettünk, nevetgéltünk, folyton kérdezte, hogy mit iszom, hülyéskedtünk, meg ilyenek. Amikor más fiúkkal táncoltam, láttam, hogy néz, de nem kért fel, csak a barátnőjével táncolt. Aztán a vége felé lekért néhányszor, amikor mással táncoltam és nagyon jó volt vele táncolni, folyton nevettünk egymásra és énekeltünk, meg magához ölelt, szerintem látta, h nekem tetszik ő. Amikor mentünk vissza a városba, Ádám sürgette a barátnőjét, azt mondta neki, hogy egyetlenem. Szóval ez kicsit rosszul érintett, mert akkor tényleg szereti a barátnőjét, amit meg tudok érteni, mert nagyon aranyos lány, idősebb nálam. Amikor meg elköszöntünk, akkor Ádám azt mondta, biztosan találkozunk még és amikor puszit adott, átölelt, megsimított. Kicsit szomorú lettem és arra is gondoltam, írok neki e-mailt, de aztán rájöttem, csak butaság lenne. Nagyon rendes srác, tehát nem kockáztatná meg a kapcsolatát miattam, de annyira tetszett...egyszerűen nem megy ki a fejemből és ez annyira rossz érzés. És mellesleg nem tudom eldönteni, hogy akkor miért csinálta ezt Ádám...szerintetek? Ő egyébként 25 éves, nem az az infantilis fajta. Én meg 20 vagyok, és lassan én is átlépem a gyerekes dolgokat. :)
2011. aug. 1. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Ádám is egy igazi "EMBER" tehát kedvességből csinálta ezt. Ennyi egy igazi embernek ezt is meg kell tudnia tenni!
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, nekem is ez az egyik tippem...de ettől függetlenül valamiért úgy éreztem, tetszem neki. Fú, de tanácstalan vagyok.
2011. aug. 1. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor el kezdtem olvasni az üzid, egyből az én Ádámom jutott eszembe :D aztán eszembe jutott, h mi nem is járunk bálba xD
2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő biztosan nem a te Ádámod. :) De mit gondolsz erről az egészről?
2011. aug. 1. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyergelj át Évára.
2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!