Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek be 1 csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek be 1 csajnál aki tetszik nekem? (ő már tudja)

Figyelt kérdés

Egy csajnál akarok bejönni,de neki már van pasija... És ezt úgy akarom el intézni hogy engem szeressen. Nem mindig lóg a pasijával,de sokkal kisseb nálam(mármint a srác) és a csajjal mindig törődök ajándékot adok neki. néha tanóra közben levelezünk rá nézünk egymásra mosolygósan?. de aligha tekint a barátjának? vagy a pasijának? mit tegyek??? (11-es vagyok)



Előre is köszönöm a kommenteket


2011. máj. 12. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

11-es a korod? a csaj 11-es apasija sokkal kisebb nálad?

Hogy van ez?


Hívd el a cukiba (gy.k.: cukrászda), mondd meg neki, hogy fontos neked, de nem úgy mint barát. Ha nyíltan tud veled beszélni erről a témáról, akkor rá tudsz kérdezni az ő érzéseire.

2011. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És akkor mivan ha sokkal kisebb nálad a srác ?:D Akkor egyből átpattan a csaj a Te farkadra vagy mi ?:D Nyomi vagy :)
2011. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, annyi szingli csaj van! Válassz már egye közülük! Miért kell a másét elszedni? Te mit szólnál ha a te csajodnak csapná a szelet egy "nálad nagyobb" pasi?
2011. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát először menj ki. Utána jóval nagyobb eséllyel tudsz majd bejönni nála.
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket :)
2011. máj. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!