Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapi ajándék? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándék? Nem túl érzelgős ilyen rövid idő után?

Figyelt kérdés

Júniusban ismerkedtem meg a párommal, de gyakorlatilag alig voltunk még együtt, mert a nyarat külföldön töltötte. Pár hét múlva jön haza. Két hónap múlva lesz a születésnapja. Arra gondoltam, hogyha addigra szépen összegabalyodunk, egymásba szeretünk úgy, ahogy kell, akkor egy olyan ajándékot adnék neki, ami jelentéssel bír, inkább eszmei értéke van.


Van egy ezüstmedálom, amit mindig a nyakamban hordok, egy jin-jang jel, ami direkt úgy van kialakítva,hogy ketté lehet törni. A megismerkedésünk estéjén felfigyelt erre a medálra és megjegyezte, hogy milyen szép. Elmondtam neki, hogy egyszer ketté fogom törni, hogyha szerelmes leszek valakibe. Szóval arra gondoltam, hogy a fél medál lenne az ajándéka, egy ezüstláncon...


Egyrészt nem lenne e túl korai néhány hónap után egy ilyen érzelgős ajándék...másrészt úgy alapjáraton nem e túl érzelgős?


22/L ő 26/F


2011. aug. 13. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon örülnék neki személy szerint. :) Ha valóban olyan a kapcsolatotok és megérdemli. Nagyon szép gesztus, mindig viselném.


21/f

2011. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,de nekem nagyon tetszik az ötlet;) neki is tetszen fog:D
2011. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

most őszintén

tetszeni fog neki persze...


De egy fiút nem annyira érdekelnek az ajándékok. Főleg az olyanok amiket használni se lehet semmire.

Ez olyan, hogy eltűrjük a nőktől és még örülünk is neki a kedvükért, de nélkülük is simán meglenne minden férfi(mármint az ilyen ajándékok).

2011. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, főleg, h még neki is tetszik a láncod.
2011. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
100%
00:32-esnek igaza van. szerintem is túl érzelgős. tapasztalataim szerint a férfiak (és a nők közül is sokan) jobban örülnek a praktikus ajándékoknak. vagy ha szeret olvasni egy jó könyvnek, a kedvenc együttese új albumának stb.
2011. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Érzelgős, felesleges, giccses szar. Ennyi erővel szívecskés bögrét is adhattál volna neki.

Hidd el, nem szeretjük az olyan "ajándékokat", amelyeknek nincs semmi hasznuk, csak a port fogják és úgy kell tennünk, mintha örülnénk neki.

2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Akkor talán majd később, mikor már jobban ismerem és tudom, h örül e neki. Egyébként ő is érzelmes típus egy kicsit, szereti a romantikát, még jobban is mint én :) De egy finom vacsorának és forró estének is biztos örülne, szereti a hasát meg ami alatta van :D
2011. aug. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!