Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 4. unokatesóm. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 4. unokatesóm. Most micsináljak?

Figyelt kérdés

A pasim 4. unokatesóm, nem tudja senki sem hogy összejöttünk. Kicsit zavar hogy rokonok vagyunk, de nagyon jól érzem magam vele, és el tudnám vele képzelni az egész életemet! De nem tudom hogy micsináljak, melyik legyen a fontosabb? Az hogy ne hozzak a szüleimre szégyent, vagy hogy boldog legyek végre... :( kérlek segítsetek :(

ui: nem egy 14 éves kislány vagyok aki az első szerelmet éli át.. :)


2011. máj. 12. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy 4. unokatesód? Írd már le légy szíves, hogy pontosan kinek a kicsodája.
2011. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 4. unokatestvér már nagyon távoli. szal nem számít
2011. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát az ő apukája meg az én nagypapám második unokatesók, így apámnak harmadik, és nekem negyedik
2011. máj. 12. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
semmit, az nem számít
2011. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jahogy. Én azt se tudom vannak-e ilyen rokonaim. Tényleg mit se számít.
2011. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor nem is unokatesód. az ő gyereke lenne a 4. unokatesód.
2011. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Áááá az már nem gáz, mert tök más a genetikája. Másod unokatesó még necces, de negyed!!! Nem azt mondom gyerek szempontjából az a legjobb ha a párod mondjuk kínai, de ezzel sincs már semmi gond :D
2011. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

óóó de jóó, köszönöm szépen :) most már megnyugodtam :)

hát csak ugye 1 faluban élünk és mindenki rólunk beszélne... de ha erős a szerelmünk akkor biztos kibirnánk :)

2011. máj. 12. 17:43
 9/12 napietus ***** válasza:
az már nagyon távoli :) van, aki nem is tudja, kik az ilyen fokú rokonai. főleg vér szerint :P jelenlévők őseiről nem feltételezem természetesen, de lehet, hogy egy össznépi dns-vizsgálaton érdekes dolgok derülnének ki, ki kinek kicsoda...
2011. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egyetlen különbség egy másik kapcsolathoz képest, hogy a harmad és negyedunokatestvéreknek jobb a reprodukálóképességük. Tehát ez még előny is.
2011. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!