Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepnetek/leptetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepnetek/leptetek meg parotokan szexualis elet teren?

Figyelt kérdés

pontosabban azt szeretnem tudni,hogy milyen izgato meglepit talaltatok ki szamaro,ami total beinditana?:D

egyfele erotikus jatekot?

koszonom elore:P :D

(ugyebar meg szeretnem lepni paromat agyban.de semmi otletem:( )


2011. máj. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugj a párnája alá egy blue-ray lejátszót,szerintem garantált a siker,az élvezet.
2011. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudnám h ess teherbe, tuti izgatottá válna tőle
2011. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor csináltam azt, hogy valami nagyon szexis ruhában, vagy átlátszó, vagy szinte semmi ruhában vártam mikor megjött. Nem kellett 3x mondani, hogy szeretkezzünk.

Meg azzal, hogy mikor olyan helyen voltunk, hogy szabadban, és ahol kevés ember volt, én mindig megkívántam, és kezdeményeztem, neki sose jutott ez eszébe.

Játszottunk erotikus társasjátékot, de azt inkább ő élvezte, mint én.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de nagyon sokmindennel ötleteltem, ő meg nem igazán, és előbb utóbb bele is fáradtam...

2011. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy éves Xbox live előfizetést.
2011. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!