Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem vagy szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Az adott fiúval egy ideig együtt voltunk, olyan kapcsolat félében, majd, mivel úgy éreztem,h egyszerűen éretlen egy kapcsolathoz, szakítottam vele...Pontosabban megbeszéltük,h mivel képtelen komolyan venni engem, ezért szakítsunk... Pedig kedveltem, nagyon is... Ő is engem azt hiszem. AZóta sem szakadunk el egymástól..FOlytotn felbukkanunk egymás életében hülye indokokkal. 2 hete egy kertipartin, amire ő hívott el összekavarodtunk, jobban, mint 2 barátnak illene...Végig barátként viselkedtünk ő is velem... De végül egy hálóban kötöttünk ki, és a barátai előtt sem csinált titkot belőle,h én maradok éjszakára is...

Azóta is dumálunk, hol telón, hol mailen, hol személyesen, de vhogy nem beszéljük meg,h mi van..Én nem merem felhozni, mert félek,h megint ugyanoda lyukadunk ki.

Közben felajánlotta a lakását,h lakjak ott,hisz ő most úgyis nyaral, nekem meg lakásgondjaim lettek pár napra.

SZóval összefoglalva: TUdom,h kedvel, nehezen szakad el, megbízik bennem, még a lakást is átadná, szexuálisan vonzódik, hiszen hozzámér és áll neki...

De ez most akkor csak fizikai vonzalom? Vagy egy eldurvuló barátság? Vagy érzünk mi vmi többet is?


2011. szept. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"Vagy érzünk mi vmi többet is?"


Te miből gondolod, hogy innen bárki jobban tudja nálad, hogy mit érzel? Várj-várj, bár most úgy érzem szarnod kell. Fuss a WC-re!!!

2011. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha...

Jó neked,h Te mindig kételyek nélkül tudod,h mit akarsz, mit érzel, és mi lenne a jó döntés...

Tudom,h hiányzik,mert érzem, tudom,h kedvelem, mert nevetek vele, és mosolyog a lelkem,ha rámnéz...

De ez édeskevés egy kapcsolathoz...

Azt meg pláne nem tudom,h az ő tettei mit is jeletenek...

És hiába szeretném vele megbeszélni,az érzelmeiről egyszerűen sosem tudott, még,ha nem is velem kapcsolatos dologról volt szó...

2011. szept. 20. 14:55
 3/3 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Vagy megpróbáljátok komolyan megbeszélni a dolgokat, amit ahogy írtad, nem egyszerű vele, vagy vársz... Idővel kiderül mit akartok egymástól. Lehet egy közös iszogatós bulival könnyebben megoldódnának a dolgok. ;)
2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!