Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egyszerüen nem birom felfogni. Hogyan lehet ezen segiteni?

Figyelt kérdés

röviden elmondom a történetet. megismertem valakit, ugymond munkatárs.. és lekéstem utolso buszom.. már itt elkezdett hazudozni a fiu..és mondta nála lehetek..mig jön reggel következö. mondtam hát oké..:S vendég szobába voltam, ott tvztünk..láttam egy terráriumot de eltakarta egy szekrény..és nem is gondoltam mivan benne. csávo odament beszélgetni az állattal, megkérdeztem miaz azt mondta pok..pokfobiás vagyok, nagyon kiakadtam, azt mondta dehogyis hörcsög. elhittem.. egész éjjel ott voltunk, beszélgettünk, hivta ismerösöm olyanokat kitalált neki, h lefeküdtünk stb, holott ilyen szoba se jött, ha jött vlna is én természetesen azonnal elutasitottam volna.. sőt el is mentem volna onnan.. de beprobálkozott. nagyon kosarat kapott, utána bunkozni kezdett.. hajnal volt, késöbb jött buszom de mondom itt nem maradok, kijöttem. utánam jött, hogy egyedül nem hagy kint.. jo visszamentem.. reggel lett egész hajnalba bunko volt. én utasitottam el, és buszom indulásakor leléptem. ugymond összevesztünk.. másnap megtudtam hogy 5 pokot tart.. nagyon kiakadtam h nekem hörcsögöt mondott, eleve legrosszabb éjjelem volt, és a tudat hogy összevoltam zárva 5 pokkal nem hagy nyugodni.. mert tényleg nagyon félek tőlük.. sirok..nem tudok aludni, remegek és mindenhova beképzelem a pokokat, fiutol szoszerint undorodom most, és nem tudom mivan velem, de tényleg ha belegondolok hogy pokok.. nagyon rossz.. nem tudom mit csináljak, emberre mint rá igy még nem gondoltam.. az utálat:S segitsetek nem tudok aludni 1-2 napja..félek töle, mert hallottam mástol ma h ö is elutasitotta és utána követte, rángatta.. mit tegyek? légyszives ne olyant irjatok, h miért mentem oda, nem tdtam mást csinálni, és komoly válaszokat várok.:S azért irtam ide, mert itt általában sok válasz jön..

18/L


2011. máj. 13. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

láttad az anarchofóbia című filmet?én kiskoromba féltem tőle most már nem mert a poénokra koncentrálok


oké régen a cápa féle filmtől is féltem és mindenki kicsúfolt aztán jobban féltem attól hogy miatt lenéznek és íy már nem is félek tőle

2011. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Max9009 ***** válasza:
100%

Szia!

Általában az ilyen emberekben rejtett agresszió lakozik,véleményem szerint kerüld el,vagy végső esetben jelentsd fel.A nem alvás elfog múlni,de mivel trauma ért ez természetes.Ilyenkor a legcélszerűbb csajos napot tartani,kikapcsolodni, és a pozitiv élmények helyre raknak.A fóbiát 2féle képpen tudod kezelni,1-szembenézel vele és legyőződ, 2-megtanulsz vele együtt élni.Sajnálom ami veled történt,remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

szembe szállni ezzel sose tudok, inkább megprobálok vele együtt élni. de nem csak a pokok miatt ért taruma, hanem a fiu miatt.. rá gondolok és félelem tölt el.

2011. máj. 13. 01:36
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Mit gondoltál miért hív fel egy férfi a lakásába éjszaka?

Ennyire naiv vagy,vagy ilyen buta?

Nem ismerek senkit,aki ne próbálkozott volna be egy ilyen szituban.

Itt csak az a gáz,hogy sz@r technikát alkalmazott,mert nem jött össze neki.

A paranoia meg nem más,mint a fontosság érzésének hamis illúziója.

Nem vagy fontos.Főleg,hogy mekkora hisztigép lehetsz.

Szerintem örült,hogy lekoccoltál végre.

2011. máj. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

el sem hiszem hogy így viselkedik veled, ilyeneket kamuzik az ismerőseidnek és a legnagyobb problémád az, hogy a pókra azt mondta, hogy hörcsög.

én is gyűlölöm a pókokat rettenetesen, de ezzel csak megnyugtatni akart, olyan színvonalon van mint a "nem fog fájni olyan lesz mint a szúnyogcsípés". most jobb lett volna ha elmondja hogy pókok aztán kint császkálsz inkább egész éjjel? nem.

a problémáddal ha nagyon durva fordulj pszichológushoz (komolyan!), de próbálj meg megnyugodni, nem kell oda menned többet. Pókok viszont amúgy is mindenhol vannak.

remélem jobban leszel hamar.

2011. máj. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a pasi meg egy kis gyökér, ahogy mondtam nem kell hozzá menni többet, a történteket meg meg sem kell említeni, mindenki higgyen amit akar, bár ha nagyon erősködik előbb utóbb úgy is mindenkinek leesik hogy hazugság az egész, főleg ha az ember egy kamugép.

előző voltam

2011. máj. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas nagy kamu vagy..

A sok naív liba meg még válaszol is erre a marhaságra :D

2011. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztos nincs jobb dolgom mint ezt kitalálni :)
2011. máj. 13. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!