Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor kölcsönösen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kölcsönösen nagyon tetszettetek egy szüzike lánynak és tökösek is voltatok, akkor mindig összejött a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mert most van egy ilyen lány aki a legszebb a világon (én se hiszem el) és jeleket is küldött, meg barátnői belőtték nekem hogy olvadozott amikor meglátott a folyosón mindig:O Ráadásul pont olyan mint én!

Kb hány százalék hogy megcsókolhatom a randin?:D

Sose volt bnőm, de csókom igen szal nem félek annyira.

F18


Volt már vkivel olyan hogy ilyen HATALMAS szerencsét elbaltázott?


2011. okt. 30. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
"szüzike lány"... előre sajnálom a csajszit.
2011. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 life is beautiful ***** válasza:
100%

lazán elcseszheted, de van egy jó hírem ,ha nem elmélkedsz rajta túl sokat ,jó úton jársz:)


randin csak akkor csókold meg ha biztos vagy magadban ,úgy ne hogy úgyérzed már jó lenne ,és odahajolsz felé és lekapod


egyébként elégg irigyellek:D ..én ott szúrtam el ,hogy nem léptem, de olyat nem csinálnék ,hogy na most már ideje smacizni aztán... pfujjj ,a csajok ezt utálják ,ne tedd

18f

2011. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kapcsolat?

megdugtam az ilyeneket.

ezt akarták,ezért néztek ki egy időben engem az ilyen szűzikék.

amit meg a barátnői mondanak neked az alapból kamu,uh annyira ne éld bele magad,legfeljebb ha már tényleg egyértelmű a dolog.

2011. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hallottam egy jó első csók technikát

És elég profi! Szal majd azzal:D

2011. okt. 31. 00:09
 5/5 A kérdező kommentje:
az elsőnek meg azt mondanám hogy félreérted a "keretemet" szüzike-t nem rosszindulatból mondtam csak én ilyen vagyok:D
2011. okt. 31. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!