Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátként gondol rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Három éve ismertem meg, bátyám osztálytársa, és egyben legjobb haverja volt. Egyszer átjött hozzánk, de akkor még nem beszélgettünk egymással, viszont már akkor is tisztelettudóan viselkedett velem. Nagyon helyes fiú, én három éve még nem voltam egy szépség, csúnya volt a bőröm, a hajam pedig rég látott fodrászt. Aztán teltek az évek, bátyámmal már nem volt annyira jóban, így egy időre eltűnt. Én meg, fogjuk rá szebb lettem valamivel hála az égnek. Végül úgy adódott hogy Pestről majdhogynem a szomszéd házba költözött. Megint nagy lett a barátság testvérem és közte. Együtt nyaraltunk, és ott megint összevesztek valami hülyeségen, és csak nekem tudta elpanaszolni. Én itt már fülig szerelmes voltam. Sokat beszélgettünk, nevettünk. Aztán megint vagy fél évig nem láttam. Aztán úgy hozta a Sors, hogy egy iskolába kerültünk. Minden nap együtt megyünk iskolába. Neki van barátnője. Én kiszerettem belőle, de mégis van valami, ami összeköt vele. Erősebb, mint barátság, de biztosnem szerelem. A múltkor azt mondta én vagyok a legjobb barátnője, és, hogy nagyon szeret engem. Volt egy érdekes megjegyzése, elég halkan mondta, de hallottam: "Bárcsak két évvel idősebb lennél" Mire érthette? Csak barátként gondol rám?

(Elnézést,hogy ilyen hosszúra sikeredett)


2011. máj. 13. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű mire célzott:) , bárcsak és akkor járhatnátok, gondolom erre gondolt:), hát most jelenleg semmi sem lehet köztetek ha van barátnője, ha facér lesz akkor igen:)
2011. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!