Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Összejönnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Összejönnétek az exetek egyik barátnőjével?

Figyelt kérdés

Nálam ez a helyzet áll fenn....a vonzalom kölcsönös, 2 hete szakítottam, azóta egyszer beszéltem a csajjal, és...HMM...

rám van kattanva...

Csak nemtudom, elég g*ciség lenne nem? Barátnőjével összejönni...?

Mondjuk nem a legjobb, "mindentelmondunkegymásnak" barátnő, hanem ugy haveri alapon (havernő, vagy nemtom csajoknál hogy van a "haver" kifejezés xd)

Tudni kell erről a csajról, hogy eléggé könnyűvérű, de engem valahogy megfogott, már akkor mikor még együtt voltam az exemmel...akkor se ő sem én nem nagyon mertünk lépni.

Szóval ez nagy g*ciség lenne tőlem? Azt tegyük hozzá hogy közös mostmár a baráti társaság...


2011. máj. 14. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem lenne túl szép dolog az biztos meg a 2 hét az még annyira nem távoli hogy ne szúrjon szemet az exednek akkor sem ha már réges régen túl van rajtad...
2011. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az hogy kiderül a dolog szinte biztos ha összejövünk, én nem is akarok titkolózni.

hát nemtudom, valahogy kihűlt a dolog kettőnk között azért is szakítottunk, (mondjuk bennem hamarabb, de jól titkoltam :P)

Igazából fájdalommentesen, váltunk el, megmaradtunk baráti viszonylatba, vagy inkább ismerősibe..::P

(mert azóta még nem beszéltünk..XD)

2011. máj. 14. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok és kíváncsi lennék hogy mennyi ideig voltatok együtt mert azért ez is mérvadó mennyire számítottatok egymásnak.

Ha mind a kettőtökben kihűlt a dolog az egész jó úgymond.

DE nekem az a véleményem hogy nem kéne lemondanod a barátnőjéről lehet nem lesz egyszerű de ha ő kell akkor ő kell.

Háborúban és szerelemben mindent szabad.

20/L

2011. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D

"háborúban, és szerelemben mindent szabad"

ez tetszik :P :D

Én nem is akarok lemondani róla, eszemben sincs.

Fél évet voltunk együtt am, de én éreztem 2 hónap után hogy valami hiányzik...

2011. máj. 14. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, és akkor miért vártál még hosszú hónapokat hogy elváljanak útjaitok?

Most sokkal könnyebb helyzetben lennél hogyha 2-3 hónapig letettek volna együtt.

Hány évesek vagytok amúgy? Mert ez is nagyon fontos.

De amúgy te mit gondolsz az egész helyzetről? Az exed hogyan fogadná ezt az egész helyzetet?

2011. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bárkivel.
2011. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sztem sejti a dolgot, azért vártam, mert neki is családi gondjai voltak, meg minden egyéb, szal nem akartam én is még egy lapáttal rátenni.

am én19 vagyok, ő 18, kiszemeltem 17

2011. máj. 14. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:

az ex az már ex...véleményem szerint...én voltam hasonló helyzetbe,2srác haverok voltak,az egyik az exem akivel 2és fél hónapig jártam,(nem a srác miatt lett vége)aztán jóba lettem haverjával,és hát úgy hozta az élet hogy összejöttünk,akit még mindig szeretek):

köszönésen kívül nem nagyon volt köztük semmi beszélgetés de nem utálják egymást,ha barát akkor megérti a helyzetet!

2011. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt a kérdést még én tettem fel...

Nem a legjobb dolog persze, de alapesetben nem lenne gond, csak mint írod, közös a baráti társaság, így kicsit gáz lenne. A volt barátnőddel hogy álltok? Te szakítottál, gondolom. Ő hogy viszonyul hozzád?

2011. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen közös megeggyezés volt, de Ő lépett...én nyuszi vagyok a szakításhokhoz..:D
2011. máj. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!