Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a foglalt lányok nyitottabbak, a szabadok meg zárkózottabbak a fiúk felé?

Figyelt kérdés

Én legalábbis igy veszem észre. Látok lányt buliban, nem lehet vele táncolni (a fiúk felét visszautasitja), egyedül van. Egy másik, akinek 1 éve párkapcsolata van, meg nem szakad le 2 szám erejéig.

Vagy egy szintén foglalt lány megkérdi (alig ismer, csak látásból) hogy miért járok ritkán a táncbulira (nem tökmindegy neki?) az egyedül jövők meg hip hop felszivódnak. És ez idáig 2x volt!

Sőt! Azzal akivel majdnem összejöttem, akkor már 2 éve pasija volt, mégis nyitottabb volt velem egy nyelvtanfolyamon. Egy másik, aki egyedülálló volt, volt feladat egy közös beszéd, gondolom felkérem partnernek, reakció "tőőőlem..."


Tapasztalt ilyet már valaki?


2011. máj. 14. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van barátja, az nem stresszel azon, hogy pasi kell neki. Aki egyedül van, lehet hogy görcsösen akar. Lehet hogy még sose volt kapcsolata és fél. Lehet hogy nem tud táncolni. Nincs önbizalma. És még sorolhatnám:)
2011. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az az oka, hogy aki párkapcsolatban él, vagy van, az felszabadultabb, oldottabb, kiegyensúlyozottabb. Könnyebben barátkozik, létesít baráti kapcsolatot. Van egy biztos pontja, támasza. A magányosok pedig "görcsölnek", problémáznak. Persze vannak kivételek.
2011. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, most éppen pasi nélkül, úgyhogy kifejtem:D


Akinek nincs pasija:

Szeretne már egyet, de nyilván már sok csalódás érhette eddig (tapasztalat), és nem akarja elkapkodni a dolgot. Bulizni meg nem feltétlenül azért jár, hogy ismerkedjen, pasizzon, lehet, csak szeretne kikapcsolódni.


A pasis csajok:

Azok szeretnek felvágni mások előtt, hogy jaj, mennyi pasinak tetszenek, és bármikor otthagyhatnák a pasijukat, mert mindig lenne másik. Vagy a pasijának akarja jelezni, hogy nem csak neki tetszik. De ez mindenképp ezzel van kapcsolatban. Egy lány büszke arra, ha szép, és jól is esik neki, amikor más is érdeklődik iránta:-).


23/L

2011. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!