Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal tegnap szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tegnap szakítottam, mert elvárta, hogy főzzek, mosogassak.2 éve együtt voltunk. Mit tegyek? Többi lent! .

Figyelt kérdés

....Arra hivatkozva hogy ő 10órát dolgozik, én meg csak 4et)

Olyan helyen lakik(régi nyaraló, megsajnálták, úgy kapta) ahol nincs víz, se áram, egy kútról hordtam a vizet. Ilyen körülmények mellett alig nem tudtam normál állást találni. A szüleim nyugdíjasok de jómódúak, diplomások, inkább visszamentem hozzájuk. A barátom a bátyjával együtt játékgépfüggő a bátyját is otthagyta a felesége, utána a bátyja felakasztotta magát.(nekem azt mondták miután otthagyta a felesége utána kezdett gépezni) Nem tudom mit csináljak vele, még mindíg szeretem.


2011. máj. 14. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Most akkor együtt éltek vagy nem? Mert azt írod, h. elvárta, h. főzz meg mosogass, de amikor a lakásról írsz azt írod, h. ő lakik ott, utána meg megint azt, h. "visszamentél" a szüleidhez, tehát előtte voltál valahol...Ha nem laksz ott, akkor megértem, ha viszont ott laksz akkor nem...az egy dolog, h. te is dolgozol, de a 4 óra tényleg kevesebb mint a 10, még a 6 órádba igenis belefér, h. főzz és mosogass. Vagy azt várod el, hogy a barátod 10 óra munka után csinálja meg még ezt is? Ő a munkahelyén dolgozik, te meg ott a házban, ennyi.
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Ezért kár volt szakítani, mert házimunkát szeretné, ha csinálnád, ez teljesen normális egy komoly kapcsolatban. Ha szereted beszélj vele és béküljetek ki. Attól mert kútról kell hozni a vizet, attól még meglehet csinálni a dolgot. Lehet az a bajod, hogy otthon hozzá voltál szokva a kényelemhez. Ez nem bántás, csak észrevétel!!! Egyébként bármelyik pasinak jól esne, ha tíz óra munka után a szerelme meleg étellel várja tiszta lakásban, ez normális!!!
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
mondjuk lehet,hogy igaza volt,az nem fordult meg a fejedben?
2011. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha normálisan végigolvassátok tehát:1) a barátom 7végén is dolgozik havi 200ezerért ezt mind bedobja a gépbe! Vagyis semmi értelme.

2)A kút messze van, zuhanyozni nem tudok nála, télen nem aludtam nála(nincs fűtés) és rezsó van csak, amit valahogy fával be is kell gyújtani.Mire kész leszek órák telnek el, egy amúgy félórás munkával..

3) ö nem tesz le semmit az asztalra, este egy sör után bunkón hazajött és belémkötött , hogy mért nem mosogattam. Engem rántott bele 2 év alatt a sz@rba.

2011. máj. 14. 19:32
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Évekig éltem ilyen helyen,bár nekem az saját házam volt.Én 8 órát dolgoztam plusz mellette estire jártam(érettségi)Már nem ott lakok,de nekem nagyon jó volt ott is.Nem ez számít.Lehet ezeken a körülményeken idővel(és persze pénzzel)javítani.


Szerintem nálatok nem is az a legnagyobb baj,hogy ki főzzön,meg,hogy kútról kell hordani a vizet stb,hanem inkább a férfi szenvedélybetegségével.Meg a hozzá állásával,vagyis,hogy ő mennyit dolgozik.Ezzel szerintem lenéz téged (kicsit?!)

Én tuti nem mennék vissza hozzá.Nem a körülmények miatt,hanem az általad leírt stílusa miatt.Kutyából nem lesz szalonna!

21/L

2011. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mióta megpróbáltam csinálni a házimunkát, bunkó lett, mindenbe beleköt, nyeregben érzi magát. Gondoljatok bele, hogy lehet pl. még fogat mosni, takarítani is ahol nincs víz.
2011. máj. 14. 19:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, a végére nekem is az jött ki a képletből, hogy lenéz. Legutóbb a "bátyja szemét és önző feleségé"-hez hasonlított.
2011. máj. 14. 19:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kommentjeid alapján azt mondom, jól tetted, hogy eljöttél és otthagytad. Ne haragudj de nagyon bunkó lehet az exbarátod. A játékfüggőség súlyos betegség. Nem volt igaza, mert ő semmit nem tett hozzá a közös élethez, hiába dolgozott, ha azt mind a gépbe dobálta! Magába kellett volna néznie,nem téged kritizálni.


Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.

Ha úgy látod,hogy öngyilkosságra készül, értesítsd a szüleit, ez nem a Te dolgod, nehogy hagyd magad zsarolni!

MIndenki a saját életéért felelős, a báty öngyilkosságáról sem az asszony tehetett. Valószínűleg joggal hagyta el. Különben is, mást is hagynak el, mégse lesz öngyilkos.


Egyedül akkor oké, hogy a nő több házimunkát végezzen (de akkor se ő az egészet!) ha feleannyit dolgozik mint a férfi, ÉS a férfi természetesen a fizetését nem elszórja, hanem megbeszélés szerint költi el. Nálatok ilyenről nem votl szó, de nem is ez volt a fő probléma, hanem a gépezés, meg az hogy bunkózott veled.


Jól döntöttél szerintem.

2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ha így fogalmazod meg az más...a kérdés utáni szövegből nem derült ki, h. cseszeget meg belédköt állandóan.

Így én már sokkal korábban is elhagytam volna, biztos nem tűrtem volna, h. 2 évig úgy beszéljen velem mint akit a seggéből rángatott elő. Legyen már eszed...vissza ne menj hozzá.

2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondd csak...hova tetted a szemedet, amikor összejöttél vele?
2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!