Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket gátolna ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket gátolna ez az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiú,aki bejön nektek,és szeretnétek összejönni vele,de megtudod ,hogy egy beképzelt gazdag csaj aki régen titeket folyton szívatott,leszólt stb.az ismerőse??
2011. máj. 14. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gátolna az ismerkedésben.
2011. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azzal, hogy az ismerőse nincs semmi baj. De az már kicsit zavarna ha mondjuk jártak volna vagy nagyon jóba lennének. De ha tudnám, hogy a srácnak én jövök be és nem az a csaj, akkor nem lenne vele bajom.
2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyire vannak jóban,de tudom,hogy egy suliba járnak és láttam képeket,amint a bulikon az ölében ül a csaj stb. De a lánynak van pasija.
2011. máj. 14. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a csaj, csak koncentrálj a fiúra, és szerezd meg!
2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok:)
2011. máj. 14. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

nem.

hajrá! :)

2011. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!