Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, benneteket is gátolna az oldódásban?

Figyelt kérdés

A barátnőm szülei nem kedvelnek, de mi mindíg náluk vagyunk.

Olyan is volt hogy szemembe megmondták hogy hagyam békén a lányukat. Alig szólnak hozzám...

Így nekem elég nehéz, kellemetlen ott lenni, nem tudok ellazulni, viszont mivel szeretem a barátnőmet megyek hozzá(náluk).

(ez már a második találkozás után így volt, már a 3-ik nap náluk kötöttünk ki..és onnantól csak náluk, előtte még a barátnőmet sem ismertem csak két napja, Ő is, idegen volt nekem,

mivel nagyon akartam ezt a lányt, teljesen elvesztettem a fél év alatt önmagam. (megfelelés)(folyton "magamat rágtam" hogy nem vagyok "jó".


Akármikor el akartam hívni a barátnőmet a fél év alatt valahova, nem engedték, mindíg jött a kifogás hogy most "nem engednek mert nagyon esik", "most meg nagyon meleg van"...stb.


(szinte)Sehova nem engedik el velem.(1-2 szer elengedték a fél év alatt.), barátnőjével bárhova mehet... velem nem.


Volt hogy egyszer elmentünk kocsikázni... vagy 2 órára, az apja már nekem is állt hogy az ő lányából nem fogok ribancot csinálni. stb. pedig szeretem a lányát, és "Ő is engem".

Nekem ez olyan rossz érzés.. hogy nem kedvelnek nem érzem jól magam náluk... emiatt.


Volt már valaki hasonlóképp, vagy csak én reagálom túl hogy nehéz, nem tudok ugy oldódni?így nem vagyok náluk önmagam. mondhatni még mindíg.


2010. okt. 6. 16:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bnőm 17 Éves
2010. okt. 6. 16:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy nem vagy önmagad. Hány évesek vagytok?
2010. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor már nem egész 1 év, és nagykorú lesz, onnantól nem szólhatnak bele a dolgába.
2010. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huhh hát figyelj, szerintem lekéne ülnöd a barátnőddel és megbeszélni, elmondani neki h te igy érzel és ha szeret megpróbál majd beszélni a szüleivel. szerintem ezt csináld :)
2010. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondta, hogy... természetes, de én mégis magamat vádoltam. anniyra kellett (már akkor éreztem valamit iránta) de igy hogy mindig ott voltunk náluk...teljesen elvesztettem a lazaságom humorom.. nem éreztem hogy elfogadnak. sajnos ez a kapcsolatunkra is kihatott.
2010. okt. 6. 16:24
 6/11 gratis30 ***** válasza:
Én sajna voltam így. Jól megvoltunk, szerettük egymást, de a családjának nem tetszett. Így nem néztek hosszú jövő elé. Én akkor dobtam a csajt, mert ha folyamatosan fúrnak, ócsárolnak és nem fogadnak el az csak balhéhoz vezet. És inkább keress egy olyan csajt aki ilyen helyzetben ki is állna melletted!
2010. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ment, sokszor volt hogy el akartam hívni valahova, de "állitólag" sosem engedték, nehezen de hittem Neki. Bár én arra gondoltam ha igazán szeretne velem találkozni, meg tudná oldani valahogy..emiatt volt is vitánk...sok. (de érdekes, mikor első két alkalommal találkoztunk, még Ő kérdezte hogy hol találkozunk és bejön. Aztán mikor 2 jára összejöttünk(csók). utána már csak náluk. tiszta papucsnak éreztem magam a fél év alatt.
2010. okt. 6. 16:31
 8/11 A kérdező kommentje:
mivel mindig én mentem náluk, nekem itthon folyamatosan vitáim voltak szüleimmel. Azok után meg hogy elmondtam itthon hogy állnak hozzám a b.nőm szülei, miket mondtak szemembe, tiltottak is tőle. akárhányszor hazajöttem állandó veszekedés volt, hogy nem hozzám való, tartásom hol van.minek hagyom magam hogy lenézzenek...stb. de én kiálltam mindig a barátnőm mellett. ugyanakkor kaptam tőle a "dacot".. ha pl egyszer nem tudtam átmenni mert közbejött valami, már megharagudott. nem az volt hogy megértett volna, semmi. meg hogy Ő nem érzi hogy igazán szeretem, csak játszok vele.. stb.
2010. okt. 6. 16:37
 9/11 A kérdező kommentje:

arról nem beszélve (szinte) minden szabadidőmben náluk voltam. (barátaimat is elvesztettem)..

tényleg papucs voltam vagy csak nagyon szerelmes.. mégis azt kaptam mindig hogy én nem is szeretem őt:(

2010. okt. 6. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ezt így elolvasva egy kissé hisztis és nagyon elkényeztetett csaj van előttem. nem lepődnék meg ha nem is lennének testvérei, csak egyke lenne. az ilyen emberek általában önzőbbek, mert soha nem kellett semmin osztozniuk. és a szülőknek is csak ő van, így féltik. lehet hogy egy orvosnak szánják vagy politikusnak és mivel Te nem vagy az...

de ha van kitartásod előbb utóbb sztem megtörnek, hacsak addig Te nem törsz össze teljesen. tényleg papucs dolog,de a szerelem nagy úr...

volt egy csajom, nekem is gyakran kellett náluk lennem (de azért mi mentünk máshova is). ott kedveltek, sőt már túlságosan is, ahogy megérkeztem, jött rögtön a család, anyuka, nagyi, hugi. és szépen ott voltunk 5en. gondolhatod az sem volt jobb, semmit nem tudtunk csinálni négyszemközt. de végülis kedvesek rendesek voltak, egy rossz szavam nem lehet, pláne hogy neked tényleg súlyosabb a helyzeted.

ha szereted és biztos vagy benne hogy ő is szeret, akkor tűrsz. de megpróbálsz kis változtatásokat eszközölni. pl, hogy legalább hetente egyszer ne náluk kelljen lenni. aztán ezt egyre gyakrabban. lehet a szülei azért nem engedik veled sehova, mert azt hiszik rögtön megrontod az első alkalommal (nem tudom ezen túlvagytok-e már:P). aztán előbb-utóbb a szülők is megtörnek.

ha szereted,de ő nem biztos benne hogy szeret téged illetve egy kis konfliktust nem érsz meg neki a szüleivel, akkor elgondolkodnék azon, hogy talán mégsem egymáshoz valók vagytok.

2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!