Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a csaj nem küld el valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem küld el valami kamu indokkal (mert megtehetné) már az első beszélgetéskor, akkor benne van az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Inkább elkezdenek beszélni egy emberrel akihez semmi kedvük nincs, vagy pedig ha beszélnek, akkor az úgy is van?
2011. jún. 20. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a kérdést...

Én voltam már béna randin, és csak azért, hogy ne legyen még inkább kínosabb és nyomibb, beszéltem egy csomó semleges témáról amíg elértünk a buszmegállóhoz.

És mindig meglepődtem, hogy a másik miért nem kapcsol, hogy ez az egész annyira béna, csak kínomban nem akarok már csöndben bandukolni.

20L

2011. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos. Velem is volt már olyan, hogy nagyon bírtam a srácot, szerettem vele beszélgetni, de járni nem jártam volna vele. Na most ilyen esetben nem fogom elküldeni kamu indokkal hiszen jól elvagyok vele.

21/L

2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, én ha beszélgetek valakivel, akkor szimpatikus az illető. nem feltétlenül ismerkedni akarok, csak megismerni a srácot, ha érted a különbséget. legtöbbször csak barátkozok, ha valaki elkezd nyomulni, én meg nem akarom, azt lepattintom. ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne vedd készpénznek, ha nem hagy ott a beszélgetés közben, mert nem biztos, hogy azért beszélget veled, mert tetszel neki.
2011. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt sosem lehet tudni. 1 csomó randim volt, ahol tök jól elbeszélgettem a taggal, és le tudtam volna képzeli - havernak.

ő viszont beleélte magát, h mi most majd járni fogunk.

vhogy a fiúk nem olyan érzékenyek erre, nem "veszik az adást", v. nemtom.

kérdezz rá konkrétan, az a legjobb. én sem hajtok el olyan pasit szántszándékkal, akivel jót beszéltem, és sok lány sztem így van. de kitalálni úgysem fogod, ezért legyél inkább őszinte.

2011. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!